21 Niedziela Zwykła – 22.08.2010 r.

I.                   W tym tygodniu;

 

1.      Zapraszamy ludzi młodych do Serpelic na Golgotę Młodych – w dniach 23 -27 sierpnia. Warto  przeżyć kilka dni we wspólnocie ludzi, którzy chcą stanąć u stóp Krzyża. W te dni zapraszamy młodych ludzi do wspólnej modlitwy, słuchania świadectw życia ludzi doświadczonych krzyżem, spotkań w grupach i koncertów oraz inscenizacji ewangelizacyjnych w plenerze. Wspaniałe warunki do tego rodzaju przeżyć stwarzają Serpelice, a przede wszystkim Kalwaria Podlaska i cała zielona okolica klasztoru Braci Mniejszych Kapucynów. Informacje na naszej stronie internetowej. Dziś ostatni dzień zapisów w zakrystii i przy furcie.

 

2.       Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej przypada w tym roku w czwartek. Msze św. w naszym kościele według porządku świątecznego. O godzinie 6.05 Godzinki o N.M.P. Msze św. o godzinie 6.30, 7.30, 8.30, 10.00, 16.30 i 18.00. Zachęcamy do uczestnictwa we Mszy św., aby podziękować naszej Królowej za opiekę nad naszym narodem.

 

II.                Ogłoszenia inne:

 

3.       Na początku września odbędą się w naszym kościele rekolekcje eucharystyczne prowadzone przez znanego charyzmatyka O. Josepha Vadakkel?a. Szczegółowe informacje na temat rekolekcji i zapisów – na naszej stronie internetowej.

 

4.       Niech nadchodzący tydzień obfituje w obecność Boga w naszym życiu i dawanie świadectwa wierności przykazaniom.