20 niedziela Zwykła – 15.08.2010 r.

  1. Wszystkim pielgrzymom, którzy uczestniczyli w Lubelskiej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę dziękujemy za ich modlitwę w naszych intencjach oraz parafii i klasztoru. Dziękujemy wszystkim, którzy trudzili się nad przygotowaniem pielgrzymki, zorganizowaniem transportu, miejsc noclegowych, opieki medycznej, wyżywienia i porządku. W szczególny sposób dziękujemy przewodnikowi naszej grupy 3 ?brązowej?, O. Mirosławowi Ferencowi, kapłanom, a także Braciom Klerykom uczestniczącym w tej i innych pielgrzymkach.

 

  1. Apel Papieski jutro o godzinie 21.00 w intencji beatyfikacji sługi Bożego Jana Pawła II.

 

  1. Imieniny O. Jacka Nowackiego ? przełożonego naszej wspólnoty zakonnej i duszpasterza dzieci w parafii – we wtorek. Tego dnia zapraszamy na Mszę św. w jego intencji o godzinie 6.30 polecając go Waszym modlitwom.

 

  1. Adoracja Najświętszego  Sakramentu – w czwartek od godz. 15.00 w okrągłej kaplicy. Zapraszamy do wspólnej modlitwy adoracyjnej w intencji powołań kapłańskich i zakonnych.

 

  1. Zapraszamy na spotkanie ?GOLGOTA MŁODYCH“, które odbędzie się w dniach 23-27 sierpnia w Serpelicach nad Bugiem. Młodzi ludzie zgromadzeni z całej Polski wspólnie trwają na modlitwie, dzielą się doświadczeniami swojego życia i razem się bawią. Chętnych prosimy o zgłaszanie się i zapisywanie w zakrystii lub na furcie klasztornej. Uczestnictwo w spotkaniu 35 zł. Koszt przejazdu w obie strony 50 zł.
  2. Wdzięczni za wszelkie dobro, z jakim spotykamy się z Waszej strony, życzymy Wam i waszym Rodzinom obfitości Bożych darów na nadchodzący tydzień i opieki Maryi naszej Królowej.