16 Niedziela Zwykła – 18.07.2010

I.                   W tym tygodniu:

 

1.       We wtorek imienny będzie obchodził O. Czesław Studnicki ? duszpasterz chorych w naszej parafii. Msza św. w jego intencji we wtorek o godzinie 6.30.

 

2.       Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godziny 15.00 ? w kaplicy okrągłej.

 

3.       Msza św. nowennowa za wstawiennictwem św. O. Pio – w piątek o godz. 18.00. Intencje do Nowenny można składać w zakrystii.

 

II.                W przyszłą niedzielę:

 

4.       W przyszłą niedzielę po Mszach św. będzie poświecenie pojazdów z racji przypadającego wspomnienia św. Krzysztofa ? patrona kierowców. Samochody do poświęcenia należy ustawić na placu wokół kościoła i wzdłuż ul. Monte Cassino po stronie kościoła. Tradycyjnie tego dnia wesprzemy MIWA Polska – poprzez dobrowolne ofiary do puszek wystawionych przy drzwiach kościoła na zakup pojazdów dla  polskich misjonarzy.

 

5.      III Ogłoszenia inne:

 

6.       Spotkanie uczestników grupy brązowej nr 3 Pielgrzymki Lubelskiej na Jasną Górę – odbędzie się 31 lipca o godz. 19.00 w starym kościele. Po spotkaniu będzie możliwość dokonania zapisu. Jeśli ktoś nie może sam iść, a chciałby, żeby ktoś inny zaniósł jego intencje, może o to poprosić pokrywając, choćby w części, koszty pielgrzymki, które wynoszą 120 zł od osoby. Ofiary duchowego pielgrzymowania można złożyć w kancelarii lub w zakrystii.

 

7.       Dziękując wszystkim za troskę o kościół i klasztor na nadchodzący tydzień życzymy Wam obfitości Bożych darów, a odpoczywającym pięknych chwil.