VI Niedziela Wielkanocna – 09.05.2010 r.

 

 

 


3.     
Wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej w czwartek 13 maja. W związku z wieczornym spotkaniem dla młodzieży Msza św. i  nabożeństwo fatimskie wyjątkowo o godzinie 8.00.

 

4.       Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego rozpocznie się w piątek. Modlitwy nowennowe będą odmawiane na nabożeństwie majowym.

 

II.                W przyszłą niedzielę:

 

5.       W przyszła niedzielę będziemy obchodzić uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  

7.       I Komunia św. dzieci z Szkoły Podstawowej nr 38 o godz. 11.30. Spowiedź tych dzieci i ich rodziców – w sobotę o godz. 9.00.

 

8.       Wiosenne spotkanie dla uczestników i sympatyków Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę grupy nr 3. Rozpocznie się Eucharystią o godz. 16.00 w przyszła niedzielę, a po liturgii spotkanie w ogrodzie klasztornym.

 

III.             Ogłoszenia różne:

 

9.       Spektakl “Kaczo” – z udziałem znakomitych i lubianych aktorów – w dniach 21, 22, 23 maja o godz. 19.00 – w naszym amfiteatrze. W roli głównej wystąpi Włodzimierz Matuszak, znany nam z roli proboszcza w popularnym serialu “Plebania”. Aktor obchodzi 35-lecie pracy artystycznej. Bilety w cenie tylko 20 zł można kupić w Punkcie książki. Gorąco zapraszamy!

 

10.   Organizujemy  wyjazd autokarami do Warszawy na beatyfikację ks. Jerzego Popiełuszki – 6 czerwca. Zapisy w tę i przyszłą niedzielę w Punkcie Książki do godziny 11.30. Szczegóły w gablocie ogłoszeń. Zachęcamy do udziału w tej pielgrzymce.

 

11.   Z naszej parafii organizowany jest wyjazd na Spotkanie młodzieży w Lednicy, które odbędzie się 5 czerwca. Zapisy do 1 czerwca włącznie w zakrystii i przy furcie. Koszt 70 zł.

  

12.   W imieniu parafii i Stowarzyszenia Przyjaciół Parafii “Poczekajka” dziękujemy za zaufanie wszystkim, którzy przekazali 1% ze swoich podatków. Dziękujemy także tym, którzy zaangażowali się w pomoc przy wypełnianiu zeznań podatkowych.

 

13.   Dziękujemy za wszelkie oznaki dobra i życzliwości. Na nadchodzący tydzień życzymy opieki Maryi – Patronki majowych dni i obfitości darów Bożych w codziennym życiu.