Premierowy koncert Gospel Rain

 

 W koncercie wezmą udział znakomici polscy wokaliści, znani z wielu programów telewizyjnych i prestiżowych festiwali: Patrycja Gola, Olga Szomańska-Radwan, Adam Krylik, Full Power Spirit oraz przede wszystkim kilkudziesięcioosobowy, chór Gospel Rain, od lat działający na Lubelszczyźnie.

 

Koncert zostanie zarejestrowany przez telewizję i wyemitowany jesienią tego roku. Materiał nagrany przez najlepszą polską firmę nagłośnieniową Gigant (Sopot Festival, Top Trendy).

 

Głównym mottem przedsięwzięcia są słowa pochodzące z księgi Apokalipsy św. Jana I ujrzałem niebo nowe i ziemię nową, bo pierwsze niebo i pierwsza ziemia przeminęły. Każda piosenka będzie oddzielną opowieścią opartą o biblijną inspirację i stanowi zachętę do życia w pełni nadziei i radości. 

 

19 maja odbędą się dwa koncerty, podczas których zostanie zarejestrowana nowa płyta zespołu – o godz. 17.00 i 20.00. Bilety na to wyjątkowe wydarzenie można kupić już od 19 kwietnia. Szczegółowe informacje na temat sprzedaży i rezerwacji na stronie www.gospelrain.kdm.pl. Rezerwacja i dodatkowe informacje pod nr tel.  (+48) 519 115 468 i (+48) 501 447 488.