Niedziela Palmowa – 28.03.2010 r.

 

 


 

3.       Dziś ostatni Koncert z cyklu Koncertów Wielkopostnych na Poczekajce z okazji jubileuszu naszej parafii. Wystąpi dziś MŁODZIEŻOWY CHÓR CARDUELIS z Poniatowej. Tytuł koncertu CRUX FIDELIS. Koncert poświęcony jest pamięci Sługi Bożego Jana Pawła II z racji 5 rocznicy jego śmierci. Koncert o godzinie 19.00. Wstęp wolny. Liczymy na Waszą obecność.

 

II. W tym tygodniu:

 

4.       Spowiedź w naszym kościele w poniedziałek, wtorek i środę rano od 6.30 do 8.30 i popołudniu od 16.00 do zakończenia wieczornej Mszy św.

 

5.       Rozpoczęliśmy obchód Wielkiego Tygodnia ? najważniejszych tajemnic naszej wiary. Przeżyjmy ten czas w większej łączności z Bogiem i większej wzajemnej miłości. Zapraszamy wszystkich naszych parafian, sympatyków i gości do uczestnictwa w nabożeństwach tego świętego czasu. Program nabożeństw w Triduum Paschalnym wywieszony przed kościołem, na stronie internetowej naszej parafii i w gazetce parafialnej Zwiastun.

 

6.       Podczas Triduum Paschalnego Kancelaria parafialna będzie czynna tylko przed południem.

 

III. Ogłoszenia inne:

 

7.       Osoby zaangażowane w niesienie chorągwi i sztandarów procesyjnych prosimy na krótkie spotkanie we wtorek po wieczornej Mszy św. w pobliżu zakrystii.

 

8.       Ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego i wystrój wielkanocny kościoła można składać do skarbonki, która znajduje się w kaplicy Matki Bożej Fatimskiej i w zakrystii.

 

9.       Dziękujemy również za wszelkie formy wsparcia modlitewnego i materialnego podczas wielkopostnych dni. Życzymy głębokich owoców płynących z przeżyć Wielkiego Tygodnia.