II Niedziela W.Postu – 28.02.2010

2. Spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania i ich rodziców – w sobotę o godzinie 9.00.

3. 
W tym tygodniu przypadają dni odnowy wewnętrznej:

       – I czwartek
?  adoracja Najświętszego Sakramentu dziękczynno-błagalna o nowe powołania kapłańskie i zakonne ? od godziny 15.00 w okrągłej kaplicy.
       – I piątek ? dodatkowa spowiedź dzieci od godz. 15.30, Droga krzyżowa o godz. 16.00, a po niej Komunia św.
       – I sobota – zapraszamy na Mszę św. o godzinie 18.00 i nabożeństwo Fatimskie.

III. W przyszłą niedzielę:

1.  
W przyszłą niedzielę rozpocznie się  w naszym kościele cykl Koncertów Wielkopostnych z okazji Jubileuszu 60-lecia istnienia Parafii na Poczekajce. Koncerty będą się odbywać w kolejne niedziele Wielkiego Postu po wieczornej Mszy św. Wystąpi wielu wykonawców, śpiewając i grając piękną muzykę pasyjną. Już dziś zapraszamy parafian i gości na to wydarzenie artystyczne. Szczegóły na plakatach.

IV. Ogłoszenia różne:

1. W Poradni Rodzinnej w czwartki w godzinach 16.00 ? 18.00  bezpłatnie wypełniane są roczne sprawozdania PIT-37 z możliwością przekazania 1% na rzecz Stowarzyszenia Przyjaciół Parafii “Poczekajka”. Zapraszamy szczególnie emerytów i rencistów z PIT-em 40 z ZUS-u.

2.  
W ubiegłym tygodniu odbyło się Zimowisko na Poczekajce organizowane przez Stowarzyszenie PP “Poczekajka”. Uczestniczyło w nim 32 dzieci. Dziękujemy organizatorom i prowadzącym za poprowadzenie ciekawych zajęć. Zdjęcia można zobaczyć na stronie internetowej parafii.

3.  
Dyrekcja Palotyńskiego Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego im. St. Batorego przy ul. Al. Warszawskiej zapraszają na Dzień otwarty Szkoły w niedzielę 7 marca w godzinach 9.00- 14.00. Będzie wtedy można zwiedzić szkołę oraz porozmawiać z uczniami i nauczycielami. Jest to jedna z najlepszych szkół na Lubelszczyźnie. Szczegóły w gablotach ogłoszeń przed kościołem i na stolikach z prasą.

4. 
Informacje na temat pielgrzymek organizowanych przez naszą parafię w tym roku wywieszone są w gablocie ogłoszeń i na stronie internetowej.

5.  Dziękujemy za wspieranie dzieła pomocy potrzebującycm i za wszelkie dobro, z którym się na co dzień spotkamy i życzymy Bożego Błogosławieństwa w nowym tygodniu.