5 Niedziela Zwykła – 07.02.2010 r.

 

II.                W tym tygodniu:

 

2.       W czwartek we wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, przypada XVII Światowy Dzień Chorego. Tego dnia w naszym kościele o godz. 10.00 i 16.00 będzie odprawione Msze św. dla chorych z możliwością przyjęcia Sakramentu Chorych. Przed Mszą św. będzie możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty. Najbliższą rodzinę lub sąsiadów prosimy o stosowną pomoc dla chorych, aby mogli w tej Mszy św. uczestniczyć.

 

3.       Czcicieli Matki Bożej zapraszamy na czuwanie fatimskie w sobotę 13 lutego. Czuwanie rozpocznie się Msza św. o godzinie 18.00 a po nim adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

 

 

4.       W naszej parafii są prowadzone przez wspólnoty neokatechumenalne Katechezy ewangelizacyjne w poniedziałki i piątki o godzinie 19.00 – w starym kościele. Zapraszamy.

 

III.             W przyszła niedzielę:

 

5.       W przyszłą niedzielę zbiórka ofiar do puszek na wsparcie Polaków zamieszkujących dawne Kresy Wschodnie, czyli na tzw. ?Fundusz Wschodni?.

 

IV.               Ogłoszenia inne:

 

6.       Już trzeci rok z rzędu razem ze Stowarzyszenie Przyjaciół parafii Poczekajka organizujemy  ZIMOWISKO NA POCZEKAJCE w drugim tygodniu ferii zimowych tj. w dn. 22-26 lutego codziennie w godz. 10.00 ? 15.00.Zapraszamy dzieci ze szkoły podstawowej. W programie: gry, zabawy, wyjście do Fikolandu, filmy, śpiew. Zapisy do 15 lutego w kancelarii parafialnej.

 

7.       Przypominamy ze Msze św. zbiorowe za żywych i zmarłych sa odprawiane w każdy wtorek  godzinie 18.00 za przyczyną św. Franciszka. Natomiast 23-go każdego miesiąca Msze św. za żywych za przyczyną św. O. Pio. Intencje składamy w zakrystii.

 

 

8.       Dziękujemy za modlitwę, ofiary materialne i wszelkie działania podejmowane na rzecz parafii wszystkim zaangażowanym w to dzieło. Niech wstawiennictwo św. Patronów naszej parafii i kościoła wyprasza waszym rodzinom pokój i wzajemną miłość.