4. Niedziela Zwykła – 31.01.2010 r.

 3.      Dni odnowy wewnętrznej:

?               I   czwartek ?  dziękczynno-błagalna adoracja Najświętszego Sakramentu o nowe powołania kapłańskie i zakonne ? od godziny 15.00 w okrągłej kaplicy

?               I piątek – spowiedź dzieci od godz. 16.00 i Msza św. o godz. 16.30. Nabożeństwo wynagradzające będzie o godz. 17.30.

?               I sobota – zapraszamy o 17.30 na Różaniec, a następnie Mszę św. z Nieszporami i czuwanie modlitewne zakończone procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

4.        Kolejne spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania i ich rodziców w sobotę o godzinie 9.00 w kościele.

III.             W przyszłą niedzielę:

5.       Ofiary złożone na tacę w przyszłą niedzielę są przeznaczone na pokrycie kosztów docieplenia ławek.

IV.               Ogłoszenia inne:

6.       Członkowie Stowarzyszenia Przyjaciół Parafii “Poczekajka” oferują bezpłatną pomoc w wypełnianiu Pitów podatkowych – w czwartki w godzinach 16.00-18.00 w Poradni Rodzinnej. Zachęcamy do ofiarowania 1% podatku na rzecz Stowarzyszenia.

7.       Dziękujemy za modlitwę, ofiary materialne i wszelkie działania podejmowane na rzecz parafii. Życzymy Wam odczuwania łaski Bożej i opieki Maryi. Studentom pokonującym egzaminy życzymy asystencji Ducha Świętego i owocnych egzaminów.