2. Niedziela Zwykła – 17.01.2010 r.

 

 

II.                W tym tygodniu:

3.      Porządek Wizyty Duszpasterskiej w tym tygodniu:   

?               Poniedziałek, 18 stycznia, ul. Herbowa ? bloki nr 11 i 20 oraz ul. Dragonów ? bloki nr 3, 8 i 14.

?               Wtorek, 19 stycznia, ul. Ułanów ? bloki nr 7, 9, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29 i 33.

?               Środa, 20 stycznia, ul. Ułanów ? bloki nr 1, 5 i 11, ulice: Konstantynów i Pielęgniarek oraz rodziny, w których nie było wizyty duszpasterskiej w tym roku, a które pragną przyjąć kapłana po kolędzie. Te rodziny powinny do wtorku w kancelarii parafialnej, w zakrystii lub na furcie klasztornej poprosić o indywidualną kolędę podając nazwisko, adres i numer telefonu.

      Wizytę duszpasterską rozpoczynamy od godz. 16.00. Program wizyty kolędowej wywieszony jest w gablocie przed głównymi drzwiami kościoła uwzględnieniem od jakiego numeru domu lub mieszkania w bloku rozpoczynać się będzie spotkanie kolędowe, a także informacje na stronie internetowej naszej parafii.  

4.       W tym tygodniu będziemy przeżywać Tydzień modlitw o Jedność Chrześcijan pt. hasłem ?Wy jesteście tego świadkami?. Porządek obchodów w Lublinie jest na plakacie przed kościołem.  

5.       Msza św. nowennowa za przyczyną św. O. Pio ? w sobotę  23 stycznia, o godz. 18.00. Intencje można składać w zakrystii.
  

      6. Adoracja Krzyża z San Damiano w środę o godzinie 19.00 w kościele. Zapraszamy młodych i dorosłych do wspólnej modlitwy        wyrażonej śpiewem i medytacja.

 

III.             W przyszłą niedzielę:
 

7.       Koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu Gospel Rain ? w przyszłą niedzielę w naszym kościele o godzinie 19.15. Wstęp wolny. Dziś ostatni dzień zapisów na warsztaty prowadzone przez Gospel. Szczegóły na stronie internetowej parafii.    

IV.               Ogłoszenia inne:  

8.       W związku z dużym zainteresowaniem pielgrzymkami do Ziemi Świętej organizujemy jeszcze jedną samolotową pielgrzymkę do Ziemi św. z Jordanią w dniach 5 -15 listopada. Szczegółowe informacje w gablocie ogłoszeń od strony zakrystii i na stronie internetowej. Zapisy u proboszcza parafii.  

 

9.       Wraz z Siostrami Kapucynkami pragnę gorąco podziękować za ogromną hojność z jaką Siostry spotkały się w ubiegła niedzielę ze strony Was drodzy Parafianie i Sympatycy naszego Kościoła podczas zbiórki ofiar na pokrycie długów związanych z budową klatki schodowej. W żadnym kościele Siostry nie zebrały tyle darów materialnych serca co u nas. Bóg zapłać. Z darem modlitwy w intencji ofiarodawców. 

 

10.    Za wszelkie dobro duchowe  i materialne z jakim spotkaliśmy się na co dzień z waszej strony składamy serdeczne Bóg zapłać, modląc się codziennie za Was podczas Mszy św. za Braci Dobrodziejów i w chórze zakonnym.