33 Niedziela Zwykła -15.11.2009

  • W dniu dzisiejszym członkowie Stowarzyszenia będą dyżurować w Sekretariacie św. Mikołaja w Poradni Rodzinnej po Mszach św. o 8.30, 10.00, 11.30 i 13.00 w ramach akcji Pomocnik św. Mikołaja. Czekamy na Osoby, które chciałyby zasponsorować paczkę dla dziecka (koszt takiej paczki to 60 zł) W inne dni można taki dar złożyć w zakrystii i kancelarii. Gorąco zachęcamy do tej cennej inicjatywy aby okazać szlachetne serce wobec dzieci, którym potrzebna jest pomoc. Zapraszamy również do włączenia się w tę inicjatywę rodziców, którzy chcieliby, aby paczkę dla ich dziecka przekazał osobiście św. Mikołaj. Można pomóc św. Mikołajowi, wszak rodzice najlepiej wiedzą, z czego ich dziecko najbardziej się ucieszy. Zgłoszenia także w Sekretariacie św. Mikołaja przez najbliższe trzy niedziele po Mszy św. o godzinie 10.00 i 11.30. Św. Mikołaj wręczy te paczki dzieciom 5 grudnia 2009 r. ? w sobotę o godz. 13.00 w Amfiteatrze.  
  • Informacje na temat pielgrzymki do Rzymu na V rocznicę śmierci Jana Pawła II -w gablocie ogłoszeń. 
  • Katolicki Uniwersytet Lubelski zaprasza na Dni Otwarte 18 -19 listopada. W programie znajdują się prezentacje kierunków studiów i organizacji studenckich, które poprowadzą znani profesorowie KUL. Dniom towarzyszyć będzie bogata oprawa artystyczna. Szczegóły na plakacie.
  • Dziękujemy za wszelkie oznaki życzliwości wyrażone modlitwa i ofiarami materialnymi wspierającymi prace remontowe w kościele i klasztorze. Niech światło Ducha Świętego towarzyszy Waszym codziennym sprawom i pomaga żyć wiernie Ewangelii Jezusa Chrystusa.