Uroczystość Wszystkich Świętych – 01.11.2009

 • Młodzież I dorosłych zapraszamy na Adoracje Krzyża z San Damiano w środę o godzinie 19.00. tematem tegorocznych spotkań będzie osoba św. Franciszka I jego doświadczenie Boga.  
 • Zapraszamy na Rekolekcje Franciszkańskie ? Etapy nawrócenia św. Franciszka, które odbędą się w starym kościele od środy do soboty. Spotkania rozpoczynają o godzinie 19.00  
 • Dni odnowy wewnętrznej:  
 • I  czwartek – modlitwa adoracyjna Najświętszego Sakramentu z prośbą o nowe o powołania kapłańskie i zakonne – od godz. 15.00 w kaplicy Matki Bożej.
 • I  piątek     dzień     wynagrodzenia za grzechy.  Spowiedź     dzieci     od     godz. 16.00. Dodatkowa Msza św. o godz. 16.30.
 • I  sobota ? Msza św. z Nieszporami, czuwanie przed Najświętszym Sakramentem zakończone procesją z Figurą Matki Bożej.  
 • Msza św. dla kandydatów do Bierzmowania  i ich rodziców  w sobotę  o godzinie 9.00 – w ramach przygotowania do tego sakramentu.   
 • III. W przyszłą Niedzielę:  

  1. Za tydzień będziemy obchodzić Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym w wielu krajach świata. Będzie także możliwość wsparcia chrześcijan prześladowanych w Indiach przez dobrowolne ofiary do skarbon.  
  2. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godzinie 16.00 będziemy gościć w naszej parafii – chór  ?Przyjaźń?  naszych Rodaków z Równego na Ukrainie. Po Mszy św. będzie krótki koncert religijno-patriotycznej.  

  IV. Ogłoszenia inne:  

  1. Wraz z Komisariatem Ziemi Świętej z Krakowa nasza parafia organizuje Pielgrzymkę do Ziemi Świętej w przyszłym roku, w dniach 10-17 kwietnia. Szczegółowe informacje w gablocie ogłoszeń i na stronie internetowej parafii. zapisy u O. Proboszcza.  
  2. Składamy serdeczne podziękowania za modlitwę i wsparcie materialne na potrzeby naszej parafii i klasztoru.  Niech dzisiejsza Uroczystość umocni w naszych sercach pragnienie świętości, które realizuje się w wierności przykazaniom i miłości wobec bliźnich.