24 Niedziela Zwykła 13.09.2009 r.

4. Od poniedziałku 14 września rozpoczynamy Nowennę przez pośrednictwo św. O. Pio, kapucyna – stygmatyka, jako przygotowanie do jego uroczystości 23 września. W ramach Nowenny, każdego dnia o godz. 17.30 zapraszamy na Różaniec prowadzony przez członków Grupy Modlitwy O. Pio oraz Mszę św. wieczorną z homilią.

5. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w sobotę o godzinie 9.00 w kościele.

6. Za tydzień zbiórka do puszek na potrzeby KUL.

II. Ogłoszenia różne

7. Rodziców dzieci uczęszczających do szkół poza naszą parafią a chcących, aby ich dziecko przygotowywało się do I Komunii św. w naszej parafii, prosimy o zapisanie tych dzieci dzisiaj lub za tydzień po Mszy św. o godz. 11.30 w sali nr 3 obok kancelarii parafialnej. Msza św. dla dzieci klas II. grup komunijnych z rodzicami będzie w niedzielę 27 września o godz. 14.00.

8. Z radością informujemy i zapraszamy do zobaczenia nowej szaty graficznej naszej strony internetowej parafii.

9. W ostatnim czasie do naszej wspólnoty przybyli: O. Łukasz Wożniak, który będzie pełnił obowiązki rektora naszego Seminarium, O. Andrzej Kiejza wykładowca KUL-u i br. Andrzej Zajkowski opiekujący się chorymi w naszym klasztorze. Życzymy im opieki Bożej i dobrego samopoczucia w naszej wspólnocie parafialnej

10. Za wszelkie ofiary składane na utrzymanie parafii i klasztoru składamy Bóg zapłać. Na nadchodzący tydzień życzymy trwania w łasce Bożej i odwagi życia według przykazań Bożych.