22 Niedziela Zwykła 30.08.2009 r.

Zapraszamy dzieci i młodzież, rodziców i nauczycieli. Rodziców ponadto prosimy o przypomnienie swoim dzieciom o Mszy św. Gdyby rozpoczęcie roku w szkole uniemożliwiało udział we Mszy św. zapraszamy w godzinach dogodnych.

Tego dnia wypada tez 70-ta rocznica wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy w modlitwie o tych, którzy oddali swoje życie w obronie naszej Ojczyzny.

2. W tym tygodniu przypadają dni odnowy wewnętrznej:

? I czwartek ? adoracja Najświętszego Sakramentu dziękczynno-błagalna o nowe powołania kapłańskie i zakonne ? od godziny 15.00 w okrągłej kaplicy
? I piątek ?dodatkowa Msza św. dla dzieci o 16.30. Spowiedź od godziny 16.00.Wieczorem Spowiedź pół godziny przed Mszą św. Nabożeństwo wynagradzające o godzinie 17.30 z wystawieniem Najświętszego Sakramentu.
? I sobota ? różaniec o godzinie 17.30, Msza św. z Nieszporami o godzinie 18.00 i nabożeństwo I sobotnie zakończone procesją z figurą Matki Bożej.

3. Pielgrzymka do Wąwolnicy na uroczystości odpustowe wyruszy z naszej parafii w przyszła sobotę. Rozpocznie się Mszą św. o godzinie 6.30. Po Mszy św. pielgrzymi wyruszą do Wąwolnicy. Jest możliwość oddania większych bagaży na samochód.

4. Za tydzień na Mszy św. o godzinie 11.30 poświecenie tornistrów i przyborów szkolnych.

5. Pierwsza po wakacjach próba scholii w przyszłą niedzielę o godzinie 10.00 w sali nr 2. Zachęcamy chętne dzieci do uczestnictwa w scholii i próbie.

6. Msza św. dla dzieci przedszkolnych będzie sprawowana począwszy od niedzieli 13 września o godz. 11.30 w starym kościele.

7. Dziękujemy za wszelkie dobro z jakim się spotykamy z Waszej strony. Dzieciom i młodzieży rozpoczynającym nowy rok szkolny życzymy darów Ducha Świętego w poznawaniu wiedzy i kształtowaniu swego charakteru a wszystkim wytrwałości w czynieniu dobra wspartej Bożym Błogosławieństwem.