XXX Niedziela Zwykła - 23.10.2022 r.

  1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Misyjny. Ofiary złożone na tace będą przeznaczone na misje prowadzone przez braci kapucynów prowincji warszawskiej. Dziękujemy serdecznie za ciągłe i hojne wspieranie misji. 
  2. Msza św. i spotkanie dla rodziców i dzieci komunijnych dzisiaj o godz. 14.15. 
  3. Przed nami ostatni tydzień października. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe na godz. 17.30, a dzieci zapraszamy na różaniec we wtorek, w środę i czwartek na godz. 16.30. W Tygodniu Misyjnym będziemy szczególnie modlić się za misje, misjonarzy, o nowe powołania misyjne i o ducha misyjnego dla nas.
  4. Przed nami ostatni czwartek miesiąca. Zapraszamy na nabożeństwo uzdrowienia w czwartek 27 października. Rozpoczęcie modlitwą różańcową o godz. 17.30, następnie Eucharystia o godz. 18.00, a potem dalszy ciąg nabożeństwa.  
  5. Na stolikach przy wyjściu z kościoła są wyłożone kartki “wypominkowe” za zmarłych. Wypełnione kartki można składać w zakrystii lub kancelarii. Prosimy, aby na kartkach zaznaczyć tydzień, w którym będą czytane „wypominki”: I tydzień listopada zmarli z osiedla Konstantynów, II tydzień zmarli z osiedla Krasińskiego, III tydzień zmarli z Osiedla Sienkiewicza i IV tydzień zmarli z Osiedla Błonie. Przez cały listopad za tych zmarłych będzie sprawowana Msza św. o godz. 18.00.
  6. Zapraszamy do POCZYTAJKI. Można tam wciąż nabyć nasz parafialny kalendarz na 2023 rok. Polecamy prasę katolicką. Jest również nowy numer Miłujcie się. 
  7. Dziękujemy za wszelkie dobro, za modlitwę oraz za wsparcie materialne na potrzeby naszej parafii i klasztoru, które wzrastają z powodu okresu grzewczego. Niech nadchodzący tydzień przyniesie Waszym Rodzinom Boże błogosławieństwo wypełnione zdrowiem, pokojem i radością.
  8. ( Od 9.00 do 14.30) Zapraszamy do naszej parafialnej Kawiarenki u Franka. Dzisiaj na ciasta domowego wypieku zaprasza nas wspólnota FZŚ. Dziękujemy im za ich posługę wobec nas i życzymy miłych spotkań w kawiarence.