Koncert poświęcony pamięci Żołnierzom Wyklętym w wykonaniu Norberta Smolińskiego, pseud. Smoła - 05.03.2022 r.

Stowarzyszenie Przyjaciół Parafii “POCZEKAJKA” zaprasza na pierwsze wydarzenie w ramach projektu XV edycji „Z Kulturą do Nieba” – Koncert poświęcony pamięci Żołnierzom Wyklętym w wykonaniu Norberta Smolińskiego, pseud. Smoła

   Norbert Smoliński swoją działalność muzyczną traktuje jako misję, kierując się podczas doboru repertuaru hasłem „Bóg, Honor, Ojczyzna”. Polski muzyk, kompozytor, wokalista i autor tekstów jest założycielem zespołu Contra Mundum. Ich repertuar to kompozycje “Smoły” do wierszy Stanisława Wyspiańskiego, Juliusza Słowackiego, Cypriana Kamila Norwida, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Tadeusza Gajcego, Zbigniewa Herberta, a także kilka tekstów mniej znanych twórców.

    Zapraszamy na spektakl w sobotę 5 marca na godzinę 19.15 do amfiteatru na Poczekajce.

Wstęp wolny, ilość miejsc ograniczona.

 

Organizator informuje, że wydarzenie będzie archiwizowane w formie zdjęć i nagrań, które mogą być wykorzystane w celach informacyjnych, promocyjnych i statystycznych.

Przypominamy również o przestrzeganiu wymogów sanitarnych dotyczących wydarzeń w pomieszczeniach zamkniętych, prosimy mieć zakryte usta i nos, zachować bezpieczny dystans, poddać się dezynfekcji rąk a w przypadku kontaktu z osobą zakażoną lub złego samopoczucia, prosimy pozostać w domu.

Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym miasta Lublin.