5 Niedziela zwykła - 04.02.2018 r.

5 Niedziela zwykła – 04.02.2018 r.

W przyszłą niedzielę:

  1. W przyszłą niedzielę będziemy gościć ks. Karola Jędrusiaka wraz z ekipą ewangelizacyjną. Na wszystkich Mszach świętych będą zapraszać nas na misje ewangelizacyjne “Źródło”.
    Ogłoszenia inne:
  2. Na stronie internetowej parafii i Stowarzyszenia jest bezpłatna aplikacja do wypełniania PIT-ów z wpisanym już KRS-em Stowarzyszenia. Zachęcamy do przekazania 1% z podatku na potrzeby Stowarzyszenia i parafii.
  3. Zachęcamy do uczestnictwa w V Pielgrzymce Wielkopostnej po kościołach stacyjnych Lublina według tradycji rzymskiej zapoczątkowanej przez papieża Grzegorza Wielkiego w VI w. Szczegóły na stolikach z prasą, w gablocie ogłoszeń i na stronie internetowej. Zapisy za tydzień w godzinach 8.00 -10.30 przy kawiarence.
  4. Dziś do kawiarenki parafialnej u Franka w V rocznicę jej powstania zapraszają nas wolontariusze z Biura Radia Maryja.
  5. Dziś jeszcze można zobaczyć wystawę poplenerową Koła fotograficznego “Bieszczadzka jesień“, będącą podsumowaniem pleneru fotograficznego, który odbył się w październiku 2017 roku. Piękne jesienne widoki prezentowane są na 40 zdjęciach 11 autorów. Wystawa na górnej antresoli amfiteatru. Wejście przy kawiarence parafialnej.
  6. Zapraszamy do Punktu Książki. Zachęcamy do pogłębiania swojej wiary przez lekturę czasopism religijnych. W tygodniku Niedziela polecamy artykuł: Ocalić życie i rodzinę. Natomiast w tygodniku Gość Niedzielny ciekawy artykuł: Nie mądrość świata tego…
  7. Dziękujemy za życzliwość i wspieranie naszej wspólnoty zakonnej modlitwą i ofiarami materialnymi. Dziękujemy tym, którzy ofiarowali ciasto na Kiermasz ciast i tym, którzy je kupili – na pomoc trędowatym. Życzymy Wam wszystkim potrzebnych darów do codziennego życia w bliskości Boga i otwartości na drugiego człowieka.
  8. Z naszej wspólnoty parafialnej w tym tygodniu do wieczności odeszły: Krystyna Ściseł z ul. Zana i Wiesława Nowak z ul. Borelowskiego.