24 Niedziela Zwykła - 17.09.2017 r.

  1. W tym tygodniu:
  2. W środę rozpoczynamy Triduum przed uroczystością świętego O. Pio. Zapraszamy przez trzy dni na Msze św. o godzinie 18.00 wraz z okolicznościowymi kazaniami. W liturgiczne  wspomnienie św. O. Pio.  w sobotę zapraszamy na Mszę św. o godzinie 18.00 podczas tej Mszy św. będziemy modlić się przez przyczynę św. O. Pio we wszystkich intencjach złożonych wcześniej w zakrystii.
  3. Od poniedziałku wznawia swoja działalność Poradnia rodzinna. Szczegóły w gablotach ogłoszeń.
  4. W ramach Triduum w piątek zapraszamy na kolejny spotkanie ze św. Ritą. O godzinie 17.25 będą czytane intencje złożone w zakrystii , które będziemy także polecać podczas Mszy św. o godzinie 18.00.
  5. Msza św. imieninowa O. Tomasza Mączewskiego – w sobotę o godzinie 6.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  6. Pierwsze po wakacjach spotkanie dla kandydatów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania w sobotę o  godzinie  00 w kościele.

III. Ogłoszenia inne:

  1. Dziękujemy za wszelkie dobro i otwarcie na inicjatywy i potrzeby parafii. Niech wsparcie św. patronów naszej parafii umacnia Wasze serca w wierności Bożym przykazaniom.
  2. Z naszej wspólnoty parafialnej w tym tygodniu do wieczności odeszła: Helena Dudek z ul. Irydiona. Wieczny odpoczynek racz  jej  dać Panie….