23 Niedziela Zwykła - 10.09.2017 r.

            I. W tym tygodniu:

  1. Czcicieli Matki Bożej Fatimskiej zapraszamy w środę –  na Mszę św. o godz. 18.00, a po niej na czuwanie modlitewne i procesję z Figurą Matki Bożej Fatimskiej
  2. Święto Podwyższenia Krzyża Świętego – w czwartek. Odpust u Ojców Dominikanów. Główne uroczystości rozpoczną się w bazylice o godzinie 17.00.
  3. Społeczność Zespołu Szkól Elektronicznych przy ul. Wojciechowskiej zaprasza mieszkańców na uroczystości obchodów 78 rocznicy Obrońców Lublina. Uroczystość rozpocznie się Msza św. w naszym kościele w piątek o godzinie 10.00 a po niej przejście pod pomnik.        II. Ogłoszenia inne:
  4. Klub Seniora działający przy naszej parafii zaprasza po wakacyjnej przerwie na spotkania we wtorki od godziny 16.00 w Sali nr 3. Zapraszamy.
  5. również nowych członków.
  6. Msza św. dla dzieci przedszkolnych od przyszłej niedzieli o godzinie 11.30 w starym kościele.                                                                             III. Ogłoszenia inne:
  7. Od czwartku do wtorku 19 września kancelaria parafialna będzie czynna tylko w godzinach popołudniowych  (17.00 -19.00).
  8. Dziękujemy Rodzinom, które w miniony piątek przyjęły pielgrzymów Ogólnopolskiej Pielgrzymki Osób Niewidzących i niedowidzących. Niech Pan Bóg hojnie wynagradza Wasza gosciność. 
  9. Dziękujemy za wsparcie materialne i duchowe parafii i klasztoru. Naszą wdzięczność spłacamy codzienną modlitwą i Mszą św. za Dobrodziejów. Niech łaska Boża towarzyszy waszym pracom i obowiązkom a dobroć i pokój niech gości w waszych domach.
  10. Z naszej wspólnoty parafialnej w tym tygodniu do wieczności odeszli: Marian Król z ul. Leonarda i Teresa Matuszewska z ul. Ułanów.    Wieczny odpoczynek racz  im dać Panie.