Zapisy i przygotowanie dzieci i rodziców do I Komunii św. w roku 2018

Rodziców dzieci uczęszczających do szkół poza naszą parafią a chcących, aby ich dziecko przygotowywało się do I Komunii św. w naszej parafii, prosimy o zapisanie tych dzieci w miesiącu wrześniu w kancelarii parafialnej. Pierwsza Msza św. dla dzieci klas III. grup komunijnych z rodzicami będzie w niedzielę 24 września o godz. 14.10.

Przygotowanie obejmuje 20 spotkań. Spotkania dla dzieci przygotowujących sie do I Komuni św. i rodziców (Msza św. i po niej konferencja dla rodziców w kościele, a dla dzieci spotkanie z katechetami w salach duszpasterskich) będą dwa / trzy razy w miesiącu – w niedziele o godz. 14.10.

 

TERMINY I KOMUNII ŚWIĘTEJ W NASZEJ PARAFII w 2018 r. 

6 maja 2018 – Grupa Parafialna?

13 maja 2018 – Szkoła Podstawowa nr 38

20 maja 2018 –  Szkoła Podstawowa im. B. Chrobrego.

27 maja 2018  – rocznica I komunii św.