25 Niedziela Zwykła – 18.09.2016

I. W tym tygodniu:

1. Po wakacyjnej przerwie rozpoczynamy realizacje projektu: Z kulturą do Nieba – VI edycja. Pierwszym z wydarzeń jest komedia Moliera: ?Mieszanin Szlachcicem” w wykonaniu Amatorskiego Teatru Towarzyskiego z Lublina. Spektakl dziś o godzinie 19.15 w amfiteatrze. Wstęp wolny. Zapraszamy.

II. W tym tygodniu:

2. We wtorek rozpoczynamy Triduum przed uroczystością świętego O. Pio. Zapraszamy przez trzy dni na Msze św. o godzinie 18.00 wraz z okolicznościowymi kazaniami. W liturgiczne wspomnienie św. O. Pio. w piątek zapraszamy na Mszę św. o godzinie 18.00 podczas tej Mszy św. będziemy modlić się przez przyczynę św. O. Pio we wszystkich intencjach złożonych wcześniej w zakrystii. Od poniedziałku wznawia swoja działalność Poradnia rodzinna. Szczegóły w gablotach ogłoszeń.

3. W ramach Triduum w czwartek zapraszamy na kolejne spotkanie ze św. Ritą. O godzinie 17.25 będą czytane intencje złożone w zakrystii , które będziemy także polecać podczas Mszy św. o godzinie 18.00.

4. Pierwsze po wakacjach spotkanie dla kandydatów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania w sobotę o godzinie 9.00 w kościele.

II. W przyszłą niedzielę:

5. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Nowenna przed uroczystością św. Franciszka z Asyżu. Zapraszamy o godz.16.00 na Msza św. z kazaniem nowennowym. A po Mszy św. Godzinki o św. Franciszku.

6. Msza św. z modlitwą o uzdrowienie w przyszłą niedzielę o godzinie 18.00.

III. Ogłoszenia inne:

7. Dziękujemy za wszelkie dobro i otwarcie na inicjatywy i potrzeby parafii. Niech wsparcie św. patronów naszej parafii umacnia Wasze serca w wierności Bożym przykazaniom.