23 Niedziela Zwykła – 04 września 2016

I.W tym tygodniu:

1. Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny przypada w czwartek . Porządek Mszy św. jak w dzień powszedni.

II. W przyszłą niedzielę:

2. Msza św. dla dzieci przedszkolnych od przyszłej niedzieli o godzinie 11.30 w starym kościele.

3. W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii ks. Grzegorza Trąbkę proboszcza parafii św. Jana Pawła II w Lublinie.

III. Ogłoszenia różne:

4. Rodziców dzieci uczęszczających do szkół poza naszą parafią a chcących, aby ich dziecko przygotowywało się do I Komunii św. w naszej parafii, prosimy o zapisanie tych dzieci w miesiącu wrześniu w kancelarii parafialnej. Pierwsza Msza św. dla dzieci klas III. grup komunijnych z rodzicami będzie w niedzielę 16 października o godz. 14.10.

5. Klub Seniora działający przy naszej parafii zaprasza po wakacyjnej przerwie na spotkania we wtorki od godziny 16.00 w Sali nr 3. Zapraszamy również nowych członków.

6. Siłownia również czynna jest już po wakacjach. Zachęcamy do korzystania.

7. Bardzo prosimy Rodziców dzieci, które uczęszczają do przedszkoli o zatroszczenie się o katechezę dzieci. Należy złożyć deklaracje u Dyrekcji Przedszkola o woli uczestnictwa dzieci w katechezie. Katecheza objęte są dzieci od 3 roku.

8. Za wszelkie ofiary składane na utrzymanie parafii i klasztoru składamy Bóg zapłać. W tym tygodniu został zamontowana 3 stacja Maryjna ?Boże Narodzenie”. Na nadchodzący tydzień życzymy trwania w łasce Bożej i odwagi życia według przykazań Bożych.

9. Z naszej wspólnoty parafialnej w tym tygodniu do wieczności odszedł: Waldemar Wójcik z ul. Skrzetuskiego. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…