14 Niedziela Zwykła – 05.07.2015 r.

I. Ogłoszenia różne:

1. Żegnamy dziś w naszej wspólnocie zakonnej i parafialnej przełożonego naszej wspólnoty i ekonoma klasztornego   O. Adama Dobrodzieja duszpasterza Oazy Rodzin. Podejmie obowiązki duszpasterskie w naszym kościele w Krynicy Morskiej i O. Piotra Stasińskiego ? przez ostatnie trzy lata Rektora naszego Seminarium i wikarego klasztoru,  duszpasterza Oazy Rodzin, gorliwego kapłana w posłudze ludziom chorym w parafii i przez ostatni rok duszpasterza  dzieci.  O. Piotr podejmie posługę w naszej Kurii Prowincjalnej w Warszawie. Dziękujemy dziś za braterską posługę w klasztorze i za gorliwość we wspólnocie parafialnej. Życzymy łaski Bożej, zdrowia i dużo radości w pełnieniu nowych zadań w Zakonie. Z dniem 1 lipca nowym wikarym parafii został O. Ryszard Gumkowski. Zastąpił on na tej funkcji O. Tomasza Mączewskiego.

2. Na najbliższy tydzień odpoczywającym życzymy dobrej pogody i radości w gronie rodzinnym a wszystkim obfitości Bożych darów.

3. Z naszej wspólnoty parafialnej  w tym tygodniu do wieczności odeszła: Halina Twardowska z ul. Leonarda. Wieczny odpoczynek racz  jej  dać Panie?.