3 Niedziela Zwykła – 25.01.2015 r.

 I. W tę niedzielę:

 1. W ramach Światowego Dniem walki z trądem, nasi Bracia Klerycy organizują dziś Kiermasz ciast  na pomoc trędowatym w Indiach. Po Mszy św. zapraszamy do kawiarenki U Franka ? wejście przez Punkt ksiązki. Zachęcamy włączenia się w tę akcję.

 2. Msza św. o uzdrowienie duchowe i fizyczne wraz z nabożeństwem – dziś o godzinie 18.00.

 3. Młodzież z Zespołu Szkól Elektronicznych w imieniu rodziny, zbiera środki materialne przed kościołem dla swojego kolegi ze szkoły –  18-letniego Marcina Hemperka, lubelskiego piłkarza, który rok temu po ciężkiej operacji serca zapadł w śpiączkę. Obecnie jest podopiecznym Kliniki Budzik, niedługo jednak wraca do domu. Należy przystosować mieszkanie do jego potrzeb, a rodzina znajduje się w trudnej sytuacji materialnej. Dlatego serdecznie prosimy o wsparcie, aby zakupić dla Marcina specjalne łóżko, wózek inwalidzki, podnośnik oraz inne niezbędne do rehabilitacji sprzęty. Prosimy również o modlitwę w intencji Marcina, o jego powrót do zdrowia, oraz w intencji jego najbliższych o siły do stawienia czoła przeciwnościom losu. Z całego serca Bóg zapłać.

 II. w tym tygodniu:

4. Studentów zapraszamy na Mszę o pomyślność w sesji, w poniedziałek o 20.00 w kaplicy Fatimskiej. Po Mszy ciastko i herbata w sali Duszpasterstwa Młodzieży.

 5. Wszystkich pragnących głębiej poznawać Pismo Święte zapraszamy na Medytacje biblijne, w każdy czwartek o godzinie 19:00 w kaplicy fatimskiej.

 III. W przyszłą niedzielę:

6. Duszpasterstwo Młodzieży zaprasza na spotkanie z Małgorzatą i Pawłem Rokickimi: “(Trudna) droga do raju – o małżeństwie świeżym okiem“. Spotkanie odbędzie się w przyszłą niedzielę w amfiteatrze o godz. 19:15.

 II. Ogłoszenia inne:

7. Duszpasterstwo Służby Zdrowia zaprasza na Msze św. w intencji pracowników Służby Zdrowia, Farmaceutów i Diagnostów Laboratoryjnych –  w poniedziałek 2 lutego o godzinie 18.00 w koiciele pw. Matki Bożej Różańcowej w Lublinie.

8. Dziękujemy za modlitwę, ofiary materialne i wszelkie działania podejmowane na rzecz parafii wszystkim zaangażowanym w to dzieło. Dziękujemy również za życzliwość w Waszych domach  i za dobrowolne ofiary złożone podczas Wizyty duszpasterskiej na dalsze prace wykonywane w kościele i klasztorze. Życzymy Wam odczuwania łaski Bożej i opieki Maryi.