Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – 02.11.2014 r.

 I. W tym tygodniu:

 1. W listopadzie zapraszamy na Różaniec o 17.25 i Mszę św. o 18.00 za zmarłych poleconych na kartkach wypominkowych. Od jutra będą czytane zaznaczone wypominki z Osiedla Konstantynów.

2. Dni odnowy wewnętrznej:

  • I czwartek – modlitwa adoracyjna Najświętszego Sakramentu z prośbą o nowe o powołania kapłańskie i zakonne – od godz. 15.00 w kaplicy Matki Bożej.
  •  I piątek –     dzień     wynagrodzenia za grzechy.  Spowiedź     dzieci     od     godz. 16.00. Dodatkowa Msza św. o godz. 16.30.

 3. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w sobotę o godzinie 9.00.

 II. W przyszłą niedzielę:

 4. Za tydzień w niedzielę z okazji 96 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości, zapraszamy na  Koncert patriotyczny: Ojczyzno moja?. w wykonaniu Chóru dziecięcego Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej im. K. Lipińskiego w Lublinie. Koncert jest realizowany przy wsparciu Finansowym Miasta Lublin w ramach projektu Franciszkańskiego Centrum Promocji Kultury Chrześcijańskiej. Koncert rozpocznie się o godzinie o godzinie 19.15 w kościele. Serdecznie zapraszamy.

5. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę przeznaczone będą na organizację Światowych Dni Młodzieży w Krakowie w 2016 r. a do puszek dobrowolne ofiary jako nasza pomoc dla Kościoła Prześladowanego w Syrii.

6. W ramach Tygodnia Patriotycznego, w przyszłą niedzielę odbędą się planszówki historyczne dla parafian. Zapraszamy do uczestnictwa całe rodziny, zaprezentujemy różne gry planszowe będące pod patronatem IPN.  Akcję w Sali konferencyjnej i innych salach przeprowadzają harcerki i zuchy z Lubelskiego Hufca Harcerek “Witraż”, działające przy parafii w godzinach :10-14 i 16:00-18:30

 III. Ogłoszenia inne:

 7. Przypominamy, ze tradycyjnie co roku opłatki roznoszone są na początku Adwentu przez braci kleryków po wcześniejszym ogłoszeniu w ogłoszeniach niedzielnych. Przestrzegamy przed oszustami podającymi się za zakonników lub że są wysłani przez proboszcza parafii.

 8. Dziękujemy tym którzy walczyli się w zbiórkę makulatury na misje. Z zebranej makulatury otrzymaliśmy 2301 zł.

 9. Wieloletni dyrektor IX L. O. im. M. Kopernika w Lublinie p. Zofia Bielecka zaprasza na spotkanie z mieszkańcami naszych dzielnicw przyszłą niedzielę o godzinie 17.00 Sali konferencyjnej hotelu Fokus przy Al. Kraśnickiej.

 10. Za wszelkie dobro duchowe i materialne, z którym się spotykamy z Waszej strony drodzy Parafianie i Sympatycy naszego kościoła składamy serdeczne Bóg zapałać. Na nadchodzący tydzień życzymy wam bogactwa Bożej łaski i dobra płynącego od drugiego człowieka.