31 Niedziela Zwykła -03.11.2013

I .W dzisiejszą niedzielę:

1. Warsztaty dotyczące problematyki uzależnień szczególnie od alkoholu dziś od godziny 16.00 w starym kościele.

II. W tym tygodniu:

2. W listopadzie zapraszamy na Różaniec o 17.25 i Mszę św. o 18.00 za zmarłych poleconych na kartkach wypominkowych.. Od jutra będą czytane zaznaczone wypominki z Osiedla Konstantynów.

3. Rada Dzielnicy Konstantynów wraz z naszą parafią zapraszają na spektakl p.t. Dyktator w ramach Spotkań z historią ?Bohaterowie Powstania Styczniowego? w wykonaniu Amatorskiego Teatru Towarzyskiego. Spektakl odbędzie się w naszym amfiteatrze w czwartek o godzinie 18.00. Wstęp wolny.

4. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w sobotę o godzinie 9.00.

III. W przyszłą niedzielę:

5. Za tydzień w niedzielę w przeddzień 95 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Zapraszamy na Koncert patriotyczny: Boże Coś Polskę?. w wykonaniu Chóru dziecięcego Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej im. K. Lipińskiego w Lublinie pod dyrekcją Renaty Kołodyńskiej-Pydy i akompaniamencie Małgorzaty Krzemińskiej-Sribniak. Koncert jest realizowany przy wsparciu Finansowym Urzędu Miasta w ramach projektu Franciszkańskiego Centrum Promocji Kultury Chrześcijańskiej. Koncert rozpocznie się o godzinie o godzinie 19.15. Serdecznie zapraszamy.

6. Nowopowstały chór parafialny pod dyrekcją p. Wiktorii ? naszej organistki, zaprezentuje się w przyszła niedzielę o godzinie 13.00.

7. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę przeznaczone będą na budownictwo sakralne a do puszek dobrowolne ofiary jako nasza pomoc dla Kościołów prześladowanych.

IV. Ogłoszenia inne:

8. Przypominamy, ze tradycyjnie co roku opłatki roznoszone są na początku Adwentu przez braci kleryków po wcześniejszym ogłoszeniu w ogłoszeniach niedzielnych. Przestrzegamy przed oszustami podającymi się za zakonnika lub że są wysłani przez proboszcza parafii.

9. Za wszelkie dobro duchowe i materialne, z którym się spotykamy z Waszej strony drodzy Parafianie i Sympatycy naszego kościoła składamy serdeczne Bóg zapałać. Na nadchodzący tydzień życzymy wam bogactwa Bożej łaski i dobra płynącego od drugiego człowieka.