24 Niedziela Zwykła – 15.09.2013 r.

I. W dzisiejszą niedzielę:

1. Dzisiaj z racji Niedzieli Środków Społecznego przekazu – zbiórka dobrowolnych ofiar do puszek na diecezjalny ?Fundusz Ewangelizacji w Środkach Społecznego Przekazu – Diecezjalne Radio eR?.

II. w przyszłą niedzielę:

2. Triduum przygotowujące do tej uroczystości św. O. Pio rozpocznie się we piątek i potrwa do niedzieli. Zapraszamy na wieczorny różaniec i Msze św. o godzinie 18.00.

3. W przyszłą niedzielę kolejne wydarzenie kulturalnych w ramach działalności Franciszkańskiego Centrum Promocji Kultury Chrześcijańskiej w Lublinie, które powstało przy naszej parafii. Wydarzenia organizowane w są dzięki wsparciu finansowemu Miasta Lublin. Zapraszamy na przepiękny Koncert? Pochwała Miłosierdzia w wykonaniu Warszawskiego Chóru Akademickiego PRO PACE wraz z orkiestrą symfoniczną Arci dello Spirito. Teksty z dzienniczka Siostry Faustyny będzie recytował znany aktor Jerzy Zelnik. Koncert rozpocznie się w kościele o godzinie 19.15. Wstęp wolny.

4. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tace będą przeznaczone na pokrycie kosztów wykonania witraży w kościele i remontu w amfiteatrze. Zachęcamy do ofiarności.

III. Ogłoszenia inne:

5. Od poniedziałku wznawia swoja działalność Poradnia rodzinna. Szczegóły w gablotach ogłoszeń.

6. Dziś do Kawiarenki u Franka zapraszają członkowie Grupy modlitwy O. Pio.

7. Dziękujemy za wsparcie materialne i duchowe parafii i klasztoru. Naszą wdzięczność spłacamy codzienną modlitwą i Mszą św. za Dobrodziejów. Niech łaska Boża towarzyszy waszym pracom i obowiązkom a dobroć i pokój niech gości w waszych domach.