2 Niedziela Zwykła – 20.01.2013 .r

I. W tę niedzielę:

1. Doroczny parafialny Koncert Bliżej Żłóbka ? dziś godzinie 19.00. Szczegóły na plakatach przed kościołem. Gorąco zapraszamy licząc na waszą obecność. Wstęp wolny.

II. W tym tygodniu:

2. Jutro ostatni dzień wizyty duszpasterskiej w naszej parafii. Odwiedzimy mieszkańców ul. Skrzetuskiego bloki nr 4 i 6 oraz te rodziny, w których nie było wizyty duszpasterskiej w tym roku, a które pragną przyjąć kapłana po kolędzie. Te rodziny powinny dziś w zakrystii lub na furcie klasztornej poprosić o indywidualną kolędę podając nazwisko, adres i numer telefonu

3. Trwa Tydzień modlitw o Jedność Chrześcijan p.t. hasłem ?Czego Bóg od nas oczekuje?. Porządek obchodów w Lublinie jest na plakatach przed kościołem.

4. Stowarzyszenie KoLiber zaprasza na projekcje filmu “October Baby”, opowiadającego historię kobiety, która przeżyła aborcję. Projekcja we wtorek o godzinie 19.00 w Sali konferencyjnej. Wstęp wolny.

5. W 150-tą rocznicę wybuchu Powstania Styczniowego – w środę zapraszamy na uroczystą Msze św. o godzinie 10.00 w naszym kościele a po Mszy św. odsłonięcie i poświęcenie obelisku: Powstańcom Styczniowym, który stoi w przed laskiem przy ul. Monte Cassino. Zachęcamy od udziału w tej uroczystości patriotycznej.

6, Msza św. za wstawiennictwem św. O Pio – w środę o godzinie 18.00. Intencje do modlitwy można złożyć w zakrystii.

7. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania ? w sobotę o godzinie 9.00 w sali konferencyjnej.

8. Regionalne spotkanie opłatkowe Przyjaciół Radia Maryja – w przyszłą sobotę w naszym kościele. Spotkanie rozpocznie się Mszą św. o godzinie 11.00. Szczegółowe informacje w Biurze Radia Maryja.

III. W przyszłą niedzielę:

9. W przyszłą niedzielę Światowy Dzień Walki z Trądem. Z tej okazji w naszej parafii charytatywny kiermasz ciast na rzecz osób trędowatych z ośrodka w Indiach Jest to okazja, aby wspomóc osoby dotknięte tą ciężką chorobą, ale także możliwość pochwalenia się przed innymi swoimi zdolnościami piekarskimi. Zachęcamy parafian do przynoszenia własnych słodkich wypieków, które następnie będą sprzedawane podczas kiermaszu. Ciasta należy przynosić na furtę klasztorną w najbliższa sobotę. Liczymy na Wasze zaangażowanie. Ciasta będą sprzedawane w niedzielę w amfiteatrze. Zachęcamy do licznego włączenia się w tę akcję.

10. Msza św. z modlitwą o uzdrowienie duchowe i fizyczne wraz z nabożeństwem ? w przyszłą niedzielę o godzinie 18.00.

IV. Ogłoszenia inne:

11.Wraz z Siostrami Kapucynkami gorąco podziękujemy za ogromną hojność z jaką Siostry spotkały się w ubiegła niedzielę ze strony Was drodzy Parafianie i Sympatycy naszego Kościoła podczas zbiórki ofiar na dokończenie budowy Domu dla dzieci im. Jana Pawła II w Wąwolnicy. Siostry wraz z ofiarą z klasztoru i wpłatami na konto bankowe otrzymały od nas 18 900 zł. Bóg zapłać. Z darem modlitwy w intencji ofiarodawców.

12. Za wszelkie dobro duchowe i materialne z jakim spotkaliśmy się na co dzień z waszej strony składamy serdeczne Bóg zapłać, modląc się codziennie za Was podczas Mszy św. za Braci Dobrodziejów i w chórze zakonnym. Życzymy obfitości Bożych darów w nadchodzącym tygodniu i siły do pokonywania trudności a Babciom i Dziatkom obchodzącym w najbliższych dniach swoje święto życzymy dużo miłości od swoich dzieci i wnuków.