31 Niedziela Zwykła – 04.11.2012 r.

I .W dzisiejszą niedzielę:

1. Wszystkich chętnych zapraszamy dziś na projekcje filmu Ewy Stankiewicz i Jana Pospieszalskiego ? Dopóki żyje. Opowieść o Węgrzech? ? w sali konferencyjnej o godzinie 19.15. Wejście przy kancelarii.

II. W tym tygodniu:

2. W listopadzie zapraszamy na Różaniec o 17.25 i Mszę św. o 18.00 za zmarłych poleconych na kartkach wypominkowych.. Od jutra będą czytane zaznaczone wypominki z Osiedla Konstantynów.

3. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w najbliższą sobotę o godzinie 9.00.

III. W przyszłą niedzielę:

4. Za tydzień w niedzielę 11 listopada przypada 94 rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości. W tym dniu modlitwą otoczmy wszystkie sprawy Ojczyzny. Prosimy również o wywieszenie flag narodowych przed naszymi domami. Jest to wyraz naszego patriotyzmu i szacunku do Ojczyzny.

5. Koncert pieśni patriotycznych z okazji rocznicy odzyskania Niepodległości w wykonaniu Chóru dziecięcego Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej im. K.Lipińskiego w Lublinie pod dyrekcją Renaty Kołodyńskiej-Pydy i akompaniamencie Małgorzaty Krzemińskiej-Sribniak. Koncert w przyszłą niedzielę o godzinie o godzinie 19.00. Serdecznie zapraszamy.

6. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę przeznaczone będą na budownictwo sakralne a do puszek dobrowolne ofiary jako nasza pomoc dla Kościołów prześladowanych.

IV. Ogłoszenia inne:

7. Przypominamy, ze tradycyjnie co roku opłatki roznoszone są na początku Adwentu przez braci kleryków po wcześniejszym ogłoszeniu w ogłoszeniach niedzielnych. Przestrzegamy przed oszustami podającymi się za zakonnika lub że są wysłani przez proboszcza parafii.

8. Za wszelkie dobro duchowe i materialne, z którym się spotykamy z Waszej strony drodzy Parafianie i Sympatycy naszego kościoła składamy serdeczne Bóg zapałać. Na nadchodzący tydzień życzymy wam bogactwa Bożej łaski i dobra płynącego od drugiego człowieka.