5 Niedziela Wielkanocna – 06.05.2012 r.

I. W dzisiejszą niedzielę:

1. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach majowych ku czci Najświętszej Maryi Panny codziennie o godzinie 17.30.

II. W tym tygodniu:

 

3. Arcybiskup Stanisław Budzik we wtorek obchodzi dzień swoich imienin. Polecamy jego osobę modlitwie i wstawiennictwu św. Stanisława biskupa ? Patrona Polski.

 

III. W przyszłą niedzielę:

 

4. I. Komunia św. dzieci z Szkoły Podstawowej nr 38 o godz. 11.30 w przyszłą niedzielę. Spowiedź tych dzieci i ich rodziców – w sobotę o godz. 9.00.

 

IV. Ogłoszenia różne:

 

5. Zapisy nowych kandydatów do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania w 2013 r. młodzieży z klas II gimnazjum i starszej, która nie przyjęła jeszcze tego Sakramentu ? w kancelarii parafialnej lub drogą mailową ? do 22 maja. Przypominamy, że przygotowanie do tego sakramentu i przyjęcie go odbywa się w parafii na terenie której kandydat mieszka a nie w parafii na terenie której jest gimnazjum. W maju odbędzie się spotkanie organizacyjne. Zapisać można się również w u katechetów w Gimnazjum nr 7.

 

6. W imieniu parafii i Stowarzyszenia Przyjaciół Parafii Poczekajka dziękujemy za zaufanie wszystkim, którzy przekazali 1% ze swoich podatków. Dziękujemy także tym, którzy zaangażowali się w pomoc przy wypełnianiu zeznań podatkowych.

 

7. Osoby korzystające z pomocy Caritas proszone są o zgłoszenie się wraz z zaświadczeniem z MOPR-u do Kancelarii parafialnej po odbiór mleka.

 

8. Dziękujemy za wszelkie oznaki dobra i życzliwości. Na nadchodzący tydzień życzymy opieki Maryi – Patronki majowych dni i obfitości darów Bożych w codziennym życiu a maturzystom światła Ducha Świętego z zdawaniu egzaminów maturalnych.