4 Niedziela Wielkanocna – 29.04.2012 r.

I.W dzisiejszą niedzielę:

 1. Dziś rozpoczyna się Tydzień modlitw o nowe powołania kapłańskie i zakonne. Zachęcamy do gorącej modlitwy o otwarte serca młodych ludzi na Chrystusowe zaproszenie.

2. Msza św. z modlitwą o uzdrowienie – dziś o godzinie 18.00.

 

 II.W tym tygodniu:

3. We wtorek 1 maja przypada I rocznica beatyfikacji Jana Pawła II. Zapraszamy na Mszę św. dziękczynną o godzinie 18.00, podczas której odśpiewamy uroczyste Te Deum dziękując Bogu za dar błogosławionego naszego Rodaka. Po Mszy św. ucałowanie relikwii Błogosławionego.

 

4. We wtorek rozpoczynają się Nabożeństwa Majowe ku czci Maryi. W parafii, której patronuje Niepokalana, szczególnie jesteśmy zaproszeni do wspólnej modlitwy. Nabożeństwa codziennie o godzinie 17.30. Szczególne zaproszenie kierujemy do dzieci.

 

5. Msza św. imieninowa naszego zakrystiana Br. Zygmunta Komińczyka – w środę o godzinie 6.30.

 

6. Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski ? będzie obchodzona w czwartek. Godzinki o Najświętszej Maryi Pannie o godzinie 6.30. Porządek Mszy św. niedzielny. Jest to zarazem kolejna rocznica Konstytucji 3 maja ? święto narodowe. Zachęcamy do wywieszenie flag narodowych. Jest to zewnętrznym znakiem naszego patriotyzmu i miłości do naszej Ojczyzny. Dziś po Mszach św. o godzinie 8.30, 10.00, 11.30 i 13.00 można nabyć flagi od harcerzy lub w Punkcie ksiązki po każdej Mszy św.

 

7. W tym tygodniu przypadaj dni odnowy wewnętrznej:

 

I czwartek – Adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 15.00 ? 16.00 w kaplicy Matki Bożej.

I piątek ? dodatkowa spowiedź dla dzieci od godziny 16.00 i Msza św. o godzinie 16.30.

I sobota ? Msza św. o godzinie 18.00 i czuwanie zakończone procesją.

 

III. W przyszłą niedzielę:

 

8. I. Komunia św. dzieci z grupy parafialnej o godz. 11.30. Spowiedź tych dzieci i ich rodziców – w sobotę o godz. 9.00.

 

IV. Ogłoszenia inne:

 

9. Koło Radia Maryja organizuje pielgrzymkę autokarową do Łagiewnik, Wadowic i Zakopanego w dniach 8-10 czerwca. Zapisy w Biurze Radia Maryja. Trwają zapisy na pielgrzymkę do Wąwolnicy i na Jasną Górę. Szczegóły w gablocie ogłoszeń.

 

 10. Nasz parafian Tomasz Lis – alumn V roku Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Warszawie, syn Jana i Anny ma prrzyjąc świecenia diakonatu 20 maja. Jeśli ktoś zna przeszkody do przyjęcia świeceń zobowiązany jest w sumieniu zglosić to do proboszcza parafii. Polecamy osobę alumna Tomasza waszej modlitiwe.

 

11. Dziękujemy za wszelkie oznaki życzliwości dobra z jakim spotykamy z waszej strony. Życzymy, aby nadchodzący tydzień obfitował w Boże błogosławieństwo i miłość w waszych Rodzinach.