5 Niedziela Zwykła – 06.02.2011 r.

I.                   W dzisiejszą niedzielę:

 

1.       Dzisiaj, w ramach Światowego Dnia walki z trądem, Siostry Białe Misjonarki Afryki i nasi Braci zapraszają na kiermasz ciast w amfiteatrze na pomoc dla trędowatych. Wejście od Punktu Książki i przy kancelarii. Zachęcamy do włączenia się w tę akcję.

 

II.                W tym tygodniu:

 

2.       W piątek we wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, przypada XVIII Światowy Dzień Chorego. Tego dnia w naszym kościele o godz. 10.00 i 16.00 będą odprawione Msze św. dla chorych z możliwością przyjęcia Sakramentu Chorych. Przed Mszą św. będzie możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty. Najbliższą rodzinę lub sąsiadów prosimy o stosowną pomoc dla chorych, aby mogli w tej Mszy św. uczestniczyć.

 

III.             W przyszłą niedzielę:

 

3.       Czcicieli Matki Bożej zapraszamy na czuwanie fatimskie w niedzielę 13 lutego. Czuwanie rozpocznie się po Mszy św. o godzinie 18.00 adoracją Najświętszego Sakramentu i procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

 

4.       Pierwsze po przerwie semestralnej spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców – w przyszłą niedzielę o godzinie 14.05.

 

IV.               Ogłoszenia inne:

 

5.       Przypominamy, że Msze św. zbiorowe za żywych i zmarłych za przyczyną św. Franciszka są odprawiane w każdy wtorek o godzinie 18.00. Natomiast 23-go każdego miesiąca Msze św. za żywych za przyczyną św. O. Pio. Intencje składamy w zakrystii.

 

6.       Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Rzymu na rocznicę śmierci Jana Pawła II. Szczegóły w gablocie ogłoszeń i na stronie internetowej parafii.

 

7.       Dziękujemy za modlitwę, ofiary materialne i wszelkie działania podejmowane na rzecz parafii wszystkim zaangażowanym w to dzieło. Niech wstawiennictwo św. Patronów naszej parafii i kościoła wyprasza Waszym rodzinom pokój i wzajemną miłość.