Niedziela Chrztu Pańskiego – 09.01.2011 r.

I.                   W dzisiejszą Niedzielę:

 

1.       Zapraszamy na przedstawienie Jasełek w wykonaniu dzieci ze szkoły Podstawowej nr 38 – dzisiaj w amfiteatrze po Mszy św. dla dzieci ? ok. godziny 12.30.

 

II.  W tym tygodniu:

 

2.      Porządek wizyty duszpasterskiej przedstawia się następująco:

 

Poniedziałek, 10 stycznia, ul. Skrzetuskiego ? bloki nr 2, 2A, 2B i 10 oraz ul. Juranda ? blok nr 1.

Wtorek, 11 stycznia, ul. Juranda ? bloki nr 3 i 5 oraz ul. Wołodyjowskiego ? blok nr 3.

Środa, 12 stycznia,  ul. Wołodyjowskiego ? bloki nr 6, 7, 9 i 11 oraz ul. Herbowa – blok nr 3.

Czwartek, 13 stycznia, ul. Herbowa ? bloki nr 5, 6, 7, 8 i 9.

Piątek, 14 stycznia, ul. Herbowa ? bloki nr 10, 15, 16 i 18.

Sobota, 15 stycznia, ul. Herbowa – bloki nr 11 i 20, ul. Dragonów – bloki nr 3, 8 i 14 oraz ul. Ułanów ? blok nr 33.

Poniedziałek, 17 stycznia, ul. Ułanów ? bloki nr 17, 19, 21, 23, 25, 27 i 29.

 

Wizytę duszpasterską rozpoczynamy od godz. 16.00 a w sobotę o godzinie 10.00. Program wizyty kolędowej wywieszony jest w gablocie przed głównymi drzwiami kościoła z uwzględnieniem od jakiego numeru domu lub mieszkania w bloku rozpoczynać się będzie spotkanie kolędowe. Informacje te można również znaleźć na stronie internetowej naszej parafii. Bardzo prosimy, aby była przygotowana woda święcona i kropidło. Zestawy kolędowe można nabyć w naszym punkcie ksiązki.

 

3.       Czcicieli Matki Bożej Fatimskiej zapraszamy w czwartek na Mszę św. o godzinie 18.00 i na czuwanie i procesję z figurą Matki Bożej.

 

4.       Spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania i ich rodziców w sobotę o godzinie 9.00 w kościele.

 

III.    W przyszłą niedzielę:

 

5.       Doroczny parafialny koncert ?Bliżej Żłóbka? ? odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 19.00 w naszym kościele. Zapraszamy parafian i gości. Wystąpi wielu artystów. Szczegóły o wykonawcach na plakatach i stronie internetowej. Koncert zakończymy modlitwą i Apelem Papieskim z racji 16-go dnia miesiąca.

 

IV.               Ogłoszenia inne:

               

6.       Katolickie Centrum Kultury “Ster” działające przy naszej parafii organizuje pielgrzymkę do Rzymu w VI rocznicę śmierci Jana Pawła II. Szczegółowe informacje w gablocie ogłoszeń. Zapisy w niedziele przy punkcie ksiązki. Pozostały też ostatnie dwa dni zapisów na pielgrzymkę samolotową do Ziemi św. w lutym. Szczegóły w gablocie ogłoszeń i na stronie internetowej parafii.

 

7.       Regionalne Spotkanie opłatkowe słuchaczy Radia Maryja w tym roku odbędzie się w Puławach w sobotę 29 stycznia. Zapisy na autokar i informacje w Biurze Radia Maryja w czasie dyżurów.

 

8.       Informacje na temat koncertu noworocznego Eleni organizowanego przez Akcję Katolicką można znaleźć w gablocie ogłoszeń.

 

9.       Są jeszcze wolne miejsca dla dzieci ze szkół podstawowych na Zimowisko na Poczekajce organizowane przez Stowarzyszenie w pierwszym tygodniu ferii. Zapisy w kancelarii parafialnej.

 

10.   Dziękujemy wszystkim za życzliwość i wsparcie materialne naszego kościoła i klasztoru. Niech obfitość Bożych darów stanie się naszym udziałem.