26 Niedziela Zwykła – 26.09.2010 r.

I.                   W tym tygodniu:

 

1.       We wtorek przypada pierwsza rocznica śmierci O. Michała Skorupińskiego. Zapraszamy na msze św. w jego intencji we wtorek o godzinie 18.00.

 

2.       W środę swoje imieniny będą obchodzili: O. Michał Gawroński ? wikary parafii i O. Michał Deja ? ojciec duchowny naszego seminarium. Msza św. w ich intencji w środę  o godz. 6.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

 

3.       W piątek rozpoczyna się miesiąc Różańca św., który będziemy odmawiać codziennie przed Najświętszym Sakramentem o godz. 17.30. Dzieci i młodzież gimnazjalną zapraszamy na Różaniec we wtorki, środy i czwartki na godz. 16.30. Zachęcamy wszystkich do udziału w tej modlitwie w kościele, a jeśli nie możemy być na wspólnym różańcu w kościele odmówmy tę modlitwę razem Rodziną w naszych rodzinach.

4.        

5.       Trwa Nowenna przed uroczystością odpustową. Codziennie Godzinki o św. Franciszku o godzinie 17.05,   różaniec i Msza św. z  rozważaniem  nowennowym o godzinie 18.00.

6.        

7.       W tym tygodniu przypadają dni odnowy wewnętrznej:

 

?               I czwartek – modlitwa adoracyjna Najświętszego Sakramentu z prośbą o nowe o powołania
kapłańskie i zakonne – od godz. 15.00 w kaplicy Matki Bożej.

?               I     piątek       dzień     wynagrodzenia za grzechy.  Spowiedź     dzieci     od     godz.      16.00. Dodatkowa Msza św. o godz. 16.30.

?               I sobota ? Msza św. o godzinie 18.00 i  nabożeństwo po Mszy zakończone procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

 

II.                W przyszłą niedzielę:

 

8.       Spotkanie członków Żywego Różańca za tydzień  o godzinie 15.00 w kaplicy M.B. Fatimskiej. Zapraszamy na to spotkanie także tych, którzy chcą włączyć się w codzienne odmawianie modlitwy różańcowej należąc do grup różańcowych.

 

III.             Ogłoszenia inne:

 

9.       Dziękujemy za wszelkie dobro i otwarcie na inicjatywy i potrzeby parafii. Niech wsparcie św. patronów naszej parafii umacnia serca w wierności Bożym przykazaniom.