24 Niedziela Zwykła – 12.09.2010 r.

I.                   W dzisiejszą niedzielę:

 

  1. Dzisiaj zbiórka dobrowolnych ofiar do puszek na diecezjalny ?Fundusz Ewangelizacji w Środkach Społecznego Przekazu – Diecezjalne Radio eR?.

 

II.                W tym tygodniu:

 

  1. W poniedziałek – czcicieli Matki Najświętszej zapraszamy na Różaniec o 17.30, na Mszę św. o godz. 18.00, a po niej na czuwanie modlitewne i procesję z Figurą Matki Bożej Fatimskiej.

 

  1. We wtorek – 14 września przypada liturgiczne święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Odpust u Ojców Dominikanów. Główne uroczystości rozpoczną się w bazylice o godzinie 18.00.

 

  1. Zapraszamy na Apel Papieski ? w czwartek o godzinie 21.00, aby modlić się o wyniesienie do chwały ołtarzy Sługi Bożego Jana Pawła II.

 

  1. Za tydzień zbiórka do puszek na potrzeby KUL.

 

II.                Ogłoszenia różne:

 

  1. Rodziców dzieci z klas II uczęszczających do szkół poza naszą parafią, a chcących, aby ich dziecko przygotowywało się do I Komunii św. w naszej parafii, prosimy o zapisanie tych dzieci dzisiaj lub za tydzień po Mszy św. o godz. 11.30 w sali nr 3 obok kancelarii parafialnej. Msza św. dla dzieci klas II wszystkich grup komunijnych z rodzicami będzie w niedzielę 27 września o godz. 14.00.

 

  1. Za wszelkie ofiary składane na utrzymanie parafii i klasztoru składamy Bóg zapłać! Na nadchodzący tydzień życzymy trwania w łasce Bożej i odwagi życia według przykazań Bożych.