V Niedziela Wielkanocna -02.05.2010 r.

 

3.       Msza św. imieninowa naszego współbrata O. Floriana Duchniewskiego ? cenionego spowiednika we wtorek o godzinie 6.30.

 

4.       W tym tygodniu przypadaj dni odnowy wewnętrznej:

 

?               I czwartek  Adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 15.00 w kaplicy Matki Bożej.

?               I piątek ? dodatkowa spowiedź dla dzieci od godziny 16.00 i Msza św. o godzinie  16.30.

 

5.       W sobotę liturgiczna Uroczystość św. Stanisława, bpa i męczennika, głównego Patrona Polski, Archidiecezji i Prow. Warszawskiej Kapucynów. Porządek Mszy św. będzie powszedni.

 

6.       Trwają   zapisy kandydatów z klas II gimnazjum i starszej, która nie przyjęła jeszcze tego Sakramentu. Zapisać można się w kancelarii parafialnej w godzinach jej otwarcia. Przypominamy, że przygotowanie do tego sakramentu i przyjęcie go odbywa się w parafii na terenie której kandydat mieszka a nie w parafii na terenie której jest gimnazjum.

 

II. W przyszła niedzielę:

 

7.       I. Komunia św. dzieci z grupy parafialnej o godz. 11.30. Spowiedź tych dzieci i ich rodziców – w sobotę o godz. 9.00.

 

IV. Ogłoszenia różne:

 

8.       Walne Zgromadzenie Członków  Stowarzyszenia Przyjaciół Parafii Poczekajka z wyborem nowych władz Stowarzyszenia odbędzie się 22 maja. Członków Stowarzyszenia prosimy o odebranie dziś zaproszeń przy stoliku przed kościołem. Jest tam  także możliwość zapisania się do Stowarzyszenia.

 

9.       Przypominamy, ze trwa konkurs literacko-plastyczny z okazji jubileuszu 60-lecia naszej parafii dla dzieci, młodzieży i dorosłych pod tytułem: ?Z Franciszkiem przez Maryję we wspólnocie do Jezusa. Diamentowa Poczekajka?. Szczegóły na stronie internetowej parafii i w gablocie ogłoszeń. Termin składania prac do 20 maja. Są cenne nagrody.

 

10.   Z naszej parafii organizowany jest wyjazd autokarami do Warszawy na beatyfikacje ks. Jerzego Popiełuszki 6 czerwca. Zapisy w najbliższe trzy niedziele w punkcie książki do godziny 11.30.

 

11.   Dziękujemy za wszelkie dobro płynące z waszych serc życząc dobrego tygodnia i otwartości na dary Ducha Świętego nieodzowne w codziennym życiu. Maturzystom rozpoczynającym we wtorek egzaminy maturalne życzymy darów Ducha Świętego i dobrych wyborów życiowych.