IV Niedziela Wielkanocna -25.04.2010 r.

 

 3. Wspólnota ruchu Wiara i Światło zaprasza dziś na kiermasz ciast przed kościołem. Jest to grupa zrzeszająca osoby z niepełnosprawnością umysłową, ich rodziny i przyjaciół. Starają się raz w roku, na wakacjach wyjechać wspólnie na obóz rekolekcyjno-wypoczynkowy. Nie posiadają na ten cel żadnych specjalnych funduszy, dlatego bardzo proszą o wsparcie.

 

II. W tym tygodniu:

 4. Adoracja krzyża z San Damiano w środę o godzinie 19.00 w kościele. Zapraszamy młodych i dorosłych do wspólnej modlitwy i śpiewu.

 5. W sobotę rozpoczyna się miesiąc maj, w którym szczególnie czcimy Matkę Boża. Nabożeństwa majowe będą odprawiane o godz. 17.30. Niech nasze uczestnictwo w tych nabożeństwach będzie wyrazem wiary i wdzięczności Maryi za opiekę nad naszymi rodzinami i parafią. Zapraszamy każdego dnia. Pierwszego maja z racji pierwszej soboty miesiąca zapraszamy na mszę św. o godzinie 18.00 i czuwanie modlitewne zakończone procesją z figurą Matki Bożej.

 6. Msza św. imieninowa naszego współbrata br. Zygmunta Komińczyka ? naszego zakrystianina w sobotę o godzinie 6.30.

 

III.             Ogłoszenia inne:

 

7. Obrońcy życia zachęcają do włączenia się w obchody Narodowego Dnia Pokuty za grzechy przeciwko życiu człowieka – podejmując post i modlitwę we wtorek 27 kwietnia.

 

8. Osoby, które dostarczą zaświadczenie z MOPR-u proszone są o zgłaszanie się do Kancelarii parafialnej po odbiór makaronu.

 

9. Zapraszamy do uczestnictwa w pielgrzymkach organizowanych przez naszą parafię. Są jeszcze miejsca na pielgrzymki:

?               Jasna Góra ? Gidle i Leśniów –  w maju

?               do Fatimy   we wrześniu

?               do Meksyku – w  lutym  2011

Szczegółowe informacje w gablocie ogłoszeń i na naszej stronie internetowej.

 

10. Dziękujemy za wszelkie oznaki dobra i życzliwości. Na nadchodzący tydzień życzymy odwagi w wyznawaniu wiary i obfitości darów Bożych w codziennym życiu.