III Niedziela Wielkanocna – 18.04.2010 r.

 

 
3.      
Trwa cykl spotkań rekolekcyjnych Seminarium Odnowy w Duchu Świętym w poniedziałki o godzinie 19.00 w amfiteatrze.

4.       Nasze kapucyńskie seminarium i Instytut Teologii Moralnej zapraszają na Sympozjum o kapłaństwie na KUL – w poniedziałek 19 kwietnia. W programie prelekcje: pani Wandy Półtawskiej, ks. Piotra Pawlukiewicza i egzorcysty ks. Eugeniusza Derdziuka. Będzie też koncert organowy w wykonaniu pani profesor Gabrieli Klauzy. Początek o godz. 16.00 w auli kardynała Wyszyńskiego na KUL. Wstęp wolny. Szczegóły na plakatach przed kościołem.

5.       Msza św. nowennowa za wstawiennictwem św. O. Pio – w piątek o godzinie 18.00. Intencje nowennowe można składać w zakrystii.

 

III.             W przyszłą niedzielę:

6.       Wspólnota ruchu Wiara i Światło zaprasza w przyszłą niedziele 25 kwietnia na kiermasz ciast po Mszach św. o godzinie: 8.30, 10.00 i 11.30. Jest to grupa zrzeszająca osoby z niepełnosprawnością umysłową, ich rodziny i przyjaciół. Starają się raz w roku, na wakacjach wyjechać wspólnie na obóz rekolekcyjno-wypoczynkowy. Nie posiadają na ten cel żadnych specjalnych funduszy, dlatego bardzo proszą o wsparcie.

 

IV.               Ogłoszenia różne:

7.       W tym tygodniu rozpoczną się na klasztornym boisku XVIII Mistrzostwa o Puchar Niepokalanej. Zgłosiło się ponad 200 uczestników. Życzymy im dobrej zabawy, zdrowej rywalizacji i wielkich zwycięstw. Nie otrzymaliśmy ze strony Miasta dofinansowania, dlatego prosimy ludzi życzliwych o wsparcie finansowe tego dzieła.

8.       Dziękujemy za wszelkie ofiary materialne i duchowe wspierające naszą parafię i klasztor. Na nadchodzący tydzień życzymy wytrwałości w czynieniu dobra wspartego łaską Boża.