Niedziela Milosierdzia Bożego – 11.04.2010 r.

 

 


2.          
Dzisiaj święto CARITAS. Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają dzieła tej charytatywnej organizacji a także nasze charytatywne dzieła parafialne. Ofiary składane dzisiaj do puszek ustawionych przy wyjściach z kościoła przeznaczone są na ?Fundusz Caritas?.

 

II. W tym tygodniu:

3.       Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym “Miłosierny Samarytanin” działająca w naszej parafii

zaprasza na rekolekcje – Seminarium Odnowy w Duchu Świętym pod tytułem ja jestem Bogiem silnym. Spotkania rekolekcyjne rozpoczną się w ten poniedziałek o godzinie 19:00 w amfiteatrze. Spotkania odbywać się będą co tydzień, przez 6 tygodni. Zakończą się w Wigilię zesłania Ducha Świętego. Więcej informacji na plakacie przed kościołem (i na stronie www.samarytanin.lublin.pl).

4.          Czcicieli Matki Bożej Fatimskiej zapraszamy we wtorek na Msze św. o godzinie 18.00 i czuwanie fatimskie zakończone procesją.

5.          Medytacja biblijna nad słowem Bożym – w czwartek o godzinie 19.00 w kaplicy Matki Bożej.

6.          Apel papieski w najbliższy piątek o godzinie 21.00. Zapraszamy do wytrwałej modlitwy o beatyfikacje Jana Pawła II.

7.          Młodzież naszej parafii, która przez ostatni rok przygotowywała się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania, przystąpi do tego sakramentu w sobotę o godzinie. 18.00. Sakramentu udzieli ks. Biskup Ryszard Karpiński . W tym roku do tego sakramentu przystąpi 92  kandydatów. Różaniec tego dnia o godzinie 17.30 w kaplicy Matki Bożej Fatimskiej.

8.               Kolejny Jarmark św. Franciszka ? w najbliższą sobotę w Gimnazjum nr  7 przy ul. Krasińskiego w godzinach 12.00-15.00.

 

IV. Ogłoszenia inne:

9.          Zapraszamy do uczestnictwa w pielgrzymkach organizowanych przez naszą parafię. Są jeszcze miejsca na pielgrzymki:

?                               Jasna Góra ? Gidle i Leśniów  w maju

?                               do Włoch i na Sycylię  w lipcu

?                               do Meksyku – w  lutym  2011

       Szczegółowe informacje w gablocie ogłoszeń i  na naszej stronie internetowej.

10.    Zachęcamy do przekazanie 1% z podatku na rzecz Stowarzyszenia Przyjaciół Parafii Poczekajka. Pomoże to w podejmowaniu nowych zadań na rzecz społeczności parafialnej. Liczymy i prosimy o Waszą hojność

11. Dziękujemy za wszelkie oznaki życzliwości  dobra z jakim spotykamy z waszej strony. Życzymy, aby nadchodzący tydzień obfitował w Boże błogosławieństwo i miłość w waszych Rodzinach.