3. Niedziela Zwykła – 24.01.2010 r.

 


3.      
Regionalne spotkanie opłatkowe Przyjaciół Radia Maryja w przyszłą sobotę rozpocznie się Mszą św. o godzinie 14.00 i później łamanie się opłatkiem w amfiteatrze.

 

III.               W przyszłą niedzielę:


4.      
O. Henryk Cieniuch wieloletni proboszcz naszej parafii w tym roku obchodzi jubileusz 25-lecia kapłaństwa. W przyszłą niedzielę odprawi w naszym kościele Mszę św. jubileuszową o godzinie 13.00. Po Mszy św. będzie możliwość spotkania i złożenia życzeń Jubilatowi w amfiteatrze. Zapraszamy na tę uroczystość.


5.      
W związku ze Światowym Dniem walki z trądem, Siostry Białe Misjonarki Afryki i nasi Bracia Klerycy organizują w przyszłą niedzielę Kiermasz ciast na pomoc trędowatym. W związku z tym prosimy chętnych naszych parafian o upieczenie i przynoszenie ciast bez masy kremowej w sobotę do furty klasztornej. Ciasta będą sprzedawane w niedzielę. Zachęcamy do licznego włączenia się w tę akcję.
 

IV.                Ogłoszenia inne:


6.      
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 38 w Lublinie informuje, że zapisy do klas pierwszych na roku szk. 2010/2011 odbywają się w sekretariacie szkoły w dniach od 18 stycznia do 18 maja w godzinach: 8.00 – 15.00; w poniedziałki: 9.30 – 16.30. Do szkoły zapisywane są dzieci urodzone w 2003 roku /7-latki/ oraz dzieci urodzone w 2004 roku /6-latki/, o ile rodzice wyrażą taką wolę. Natomiast zaproszenie ze Szkoły Podstawowej nr 3 z informacją o zapisach wisi w gablocie przed głównymi drzwiami.


7.      
W zakrystii u br. Zygmunta do nabycia ksiązka “Odnaleziony przez Jezusa” ? o życiu i dziele Bł. O. Honorata Koźmińskiego ? kapucyna, którego obraz niedawno poświęciliśmy w naszym kościele. Cena książki 20 zł.


8.      
Dziękujemy za życzliwość i wspieranie duchowe i materialne dzieł podejmowanych w kościele i klasztorze. Dziękujemy za dobrowolne ofiary złożone podczas Wizyty duszpasterskiej.