34 Niedziela Zwykła – Chrystusa Króla Wszechświata – 22.11.2009 r.

III.             W przyszła niedzielę:   

  1. I Niedziela Adwentu – okresu rozpoczynającego Nowy Rok Kościelny. Rekolekcje adwentowe będą w naszej parafii w II niedzielę adwentu  od 6 do 9 grudnia.  
  2. Rozpoczyna się Nowenna przed Uroczystością Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Zapraszamy codziennie na Msze św. o godzinie 18.00 z rozważaniem nowennowym a w niedzielę o godzinie 7.00.  
  3. Młodzieżowa Grupa teatralna Hakuna Matata zaprasza na sztukę ?Ożenek? Gogola o godzinie 19.00 w amfiteatrze.  
  4. W ramach akcji Pomóż dzieciom przetrwać zimę – przy kościele będą zbierane przez Organizatorów tej akcji dary rzeczowe dla potrzebujących  w godzinach od 10.00- 15.00.  

IV.               Ogłoszenia inne:  

  1. Pierwsze otwarte posiedzenie Rady Dzielnicy Konstantynów odbędzie się w  środę o godzinie 17.00 w Gimnazjum nr 7 przy ul. Krasińskiego. Mieszkańców tego osiedla zapraszamy na spotkanie.  
  2. W dniu św. Cecylii ? patronki muzyki kościelnej i śpiewu,  naszemu organiście panu Krzysztofowi i scholom i zespołom śpiewającym w naszym kościele dziękując za ich posługę życzymy radości i satysfakcji z wykonywanej posługi w parafii, zdrowia i darów do rozwijania talentów.  
  3. Wdzięcznością i modlitwą ogarniamy tych, którzy wspomagają  modlitwą  i ofiarami materialnymi potrzeby parafii, klasztoru i naszego Seminarium Duchownego. Życzymy Wam, aby Chrystus Król ogarnął Wasze serca swoim pokojem i pewnością kroczenia za Nim do bram Nieba.