Celebransi Mszy Św.

  • III Niedziela Wielkanocna – 30.04.2017 r.

    07.00 – o.  Radomir Kryński           1. o. Waldemar Grubka 08.30 – o.  Szczepan Dzyr              1.  o. Andrzej Derdziuk       2.  o. O.Waldemar Grubka 10.00 – o. Andrzej Derdziuk           1.  o. ...
    czytaj dalej
  • Niedziela Miłosierdzia Bożego – 23.04.2017 r.

    07.00 – o.  Jaroslaw Banasiuk      1. o. Waldemar Grubka 08.30 – o.  Adam Dobrodziej         1.  o. Paweł Kaczorek          2.  o. Andrzej Derdziuk 10.00 – o. Jarosław Kubera           1.  o. Jarosław ...
    czytaj dalej
  • Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego 16.04.2017 r.

    6.00 –  O. Waldemar Grubka 8.30 – O. Radomir Kryński 10.00 – O. Przemysław Kryspin 11.30 – O. Andrzej Cebula 13.00 – O. Waldemar Grubka 16.00 – O. ...
    czytaj dalej
  • Niedziela Męki Pańskiej -09.04.2017 r.

    07.00 – o.  Jaroslaw Kubera          1. o. Waldemar Grubka      2. O. Tomasz Mączewski 08.30 – o.  Radomir Kryński           1.  o. Andrzej Cebula         2.  o. Przemysław Kryspin                                                          3. o. ...
    czytaj dalej
  • V Niedziela Wielkiego Postu – 02.04.2017 r.

    07.00 – o.  Jaroslaw Banasiuk    1. o. Andrzej Cebula 08.30 – o.  Andrzej Cebula           1.  o. Przemysłąw Kryspin  2.  o. Waldemar Grubka 10.00 – o. Radomir Kryńśki         1.  o. Jarosław Banasiuk     ...
    czytaj dalej
  • IV Niedziela Wielkiego Postu – 26.03.2017 r.

    07.00 – o.  Radomir Kryński         1. o. Adam Dobrodziej 08.30 – o. Adam Dobrodziej        1.  o. Andrzej Derdziuk      2.  o. Tomasz Mączewski 10.00 – o. Andrzej Derdziuk        1.  o. ...
    czytaj dalej
  • III Niedziela Wielkiego Postu – 19.03.2017 r.

    07.00 – o.  Jarosław Kubera        1. o. Tomasz Mantyk 08.30 – o. Jarosław Banasiuk     1.  o. Paweł kKczorek          2.  o. Waldemar Grubka 10.00 – o. Andrzej Derdziuk        1.  o. ...
    czytaj dalej
  • II Niedziela Wielkiego Postu – 12.03.2017 r.

    07.00 – o.  Radomir Kryński         1. o. Waldemar Grubka 08.30 – o. Jarosław Kubera          1.  o. Andrzej Derdziuk      2.  o. Tomasz Mantyk 10.00 – o. Andrzej Derdziuk        1.  o. ...
    czytaj dalej
  • I Niedziela W.Postu – 05.03.2017

    07.00 – o.  Jarosław Kubera        1. o. Waldemar Grubka 08.30 – o. Paweł Kaczorek           1.  o. Tomasz Mantyk      2.  o. Tomasz Mączewski   10.00 – o. Andrzej Derdziuk        1.  o. ...
    czytaj dalej