Celebransi Mszy Św.

  • 13 Niedziela Zwykła – 02.07.2017 r.

    Głowny Celebrans                                Dyżur spowiedzi *   07.00 – o.  Radomir Kryński      1.   o. Waldemar Grubka 08.30 – o.  Adam Dobrodziej   1.  o. Andrzej Derdz iuk   2.O.Tomasz Mączewski 10.00 – o ...
    czytaj dalej
  • 11 Niedziela Zwykła – 18.06.2017 r.

    CELEBRANS                                      SKARAMENT POJEDNANIA * 07.00 – o.  Szczepan Dzyr          1.   o. Waldemar Grubka 08.30 – o.  Przemysłąw Kryspin 1.  o. Andrzej Cebula     2.O.Jarosław Kubera 10.00 – o . Jarosław Kubewra    1 . ...
    czytaj dalej
  • Uroczystość Trójcy Świętej – 11.06.2017 r.

    07.00 – o.  Jarosław Banasiuk    1.   o. Waldemar Grubka 08.30 – o.  Radomir Kryński       1.  o. Paweł Kaczorek     2.O. Szczepan Dzyr 10.00 – o . Przemysław Kryspin 1 . o. Radomior Kryński  ...
    czytaj dalej
  • Uroczystość Zesłania Ducha Świętego -04.06.2017 r.

    CELEBRANS                                      SKARAMENT POJEDNANIA * 07.00 – o.  Jarosław Banasiuk    1.   o. Waldemar Grubka 08.30 – o.  Przemysłąw Kryspin 1.  o. Paweł Kaczorek     2.O.Andrzej Cebula 10.00 – o. Radomir Kryński        1 . ...
    czytaj dalej
  • Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego 28.05.2017

         CELEBRANS                                      SKARAMENT POJEDNANIA * 07.00 – o.  Radomir Kryński    1.   o. Waldemar Grubka 08.30 – o.  Jarosław Kubera    1.  o. Andrzej Derdziuk  2.O.Tomasz Mączewski 10.00 – o. Andrzej Derdziuk    1.  o. Radomir Krryński  2. o. ...
    czytaj dalej
  • VI Niedziela Wielkanocna – 21.05.2017 r.

    K07.00 – o.  Szczepan Dzyr          1. o. Waldemar Grubka 08.30 – o.  Magnus Kula               1.  o. Jarosław  Kubera  2.  o. O.Tomasz Mantyk   10.00 – o. Andrzej Kiejza             1.  o. Adam Dobordziej  2.   ...
    czytaj dalej
  • V Niedziela Wielkanocna -14.05.2017 r.

    07.00 – o.  Radomir Kryński           1.   o. Waldemar Grubka 08.30 – o.  Solan Dąbrowski       1.  o. Andrzej Derdziuk  2.  o. O.Tomasz Mączewski 10.00 – o. Andrzej Derdziuk           1.  o. Przemysław Kryspin    2. ...
    czytaj dalej
  • IV Niedziela Wielkanocna – 07.05.2017 r.

    07.00 – o.  Jarosław Banasiuk       1. o. Waldemar Grubka 08.30 – o.  Paweł Kaczorek           1.  o. Solan Dąbrowski   2.  o. O.Tomasz Mączewski 10.00 – o. Andrzej Derdziuk           1.  o. Andrzej Cebula    2. ...
    czytaj dalej
  • Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski – 03.05.2017

    07.00 – o.  Jarosław  Kubera          1. o. Waldemar Grubka 08.30 – o.  Andrzej Cebula             1.  o. Przemysław  Kryspin   2.  o. Andrzej Derdziuk 10.00 – o. Andrzej Derdziuk           1.  ...
    czytaj dalej