Celebransi Mszy Św.

  • 3 Niedziela Zwykła – 24.01.2016 r.

    Celebransi                                          Spowiednicy * 07.00 – o. Radomir Kryński             1. o. Waldemar Grubka 08.30 – o. Szczepan Dzyr                 1. o. Stefan Majkowski         2. o.Magnus Sola 10.00 – o. Andrzej Derdziuk            1. o. Radomir Kryński           2. ...
    czytaj dalej
  • 2 Niedziela Zwykła – 17.01.2016 r.

    07.00 – o. Jarosław Kubera            1. o. Waldemar Grubka 08.30 – o. Ryszard Gumkowski      1. o. Andrzej Derdziuk        2. o.Magnus Sola 10.00 – o. Andrzej Derdziuk            1. o. Jarosław Kubera         2. o. ...
    czytaj dalej
  • Święto Chrztu Pańskiego – 10.01.2016 r.

    07.00 – o. Stefan Majkowski           1. o. Waldemar Grubka 08.30 – o. Jarosław Banasiuk        1. o. Tomasz Mantyk            2. o.Jarosłąw Kubera 10.00 – o. Andrzej Derdziuk            1. o. Tomasz Mączewski     2. o. Andrzej ...
    czytaj dalej
  • II Niedziela po Bożym narodzeniu – 03.01.2016

    07.00 – o. Jaroslaw Baniasiuk        1. o. Tomasz Mantyk 08.30 – o. Jarosław Kubera            1. o. Andrzej Derdziuk          2. o.Ryszard Gumkowski 10.00 – o. Andrzej Derdziuk            1. o. Stefan Majkowski         2. o. Jarosław Banasiuk ...
    czytaj dalej
  • Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – 01.01.2016 r.

    24.00 – O. Tomasz Mantyk 7.00 – O. Stefan Majkowski 8.30 – O. Ryszard Gumkowski 10.00 – O. Andrzej ...
    czytaj dalej
  • Uroczystość Świętej Rodziny – 27.12.2015 r.

    07.00 – o. Stefan Majkowski            1. o. Waldemar Grubka 08.30 – o. Waldemar Grubka            1.o. Ryszard Gumkowski 10.00 – o. Andrzej Derdziuk             1. o. Andrzej Cebula 11.30 – o. Andrzej Cebula                1. o. Andrzej Derdziuk 13.00 – o. Ryszard Gumkowski       1. o. Stefan Majkowski ...
    czytaj dalej
  • Święto świętego Szczepana -26.12.2015 r.

    7.00 – O. Andrzej Derdziuk 8.30 – O. Tomasz Mączewski 10.00 – O. Andrzej Cebula 11.30 – O. Waldemar ...
    czytaj dalej
  • Uroczystośc Bożego Narodzenia -25.12.2015 r.

    24.00 – O.Waldemar Grubka – Koncelebra – Pasterka   7.00 – O. Radomir Kryński 8.30 – O. Jarosław Kubera 10.00 – O. Andrzej ...
    czytaj dalej
  • IV Niedziela Adwentu – 20.;12.2015 r.

    07.00 – o. Jarosław Banasiuk         1. o. Waldemar Grubka      2. O. Stefan Majkowskli 08.30 – o. Jarosław Kubera            1. o. Ryszard Gumkowski    2. o.Radomir Kryński                                                          3. o. ...
    czytaj dalej