Celebransi Mszy Św.

  • 9 Niedziela Zwykła – 29.05.2016 r.

    07.00 – o. Jarosław Banasiuk          1. o. Waldemar Grubka      08.30 – o. Szczepan Dzyr                 1. . o. Andrzej Cebula          2. o. Tomasz Mantyk 10.00 – o. Ryuszxard Gumkowski    1. o. Jaroslaw Banasiuk     2. ...
    czytaj dalej
  • Uroczystość Trójcy Świętej – 22.05.2016 r.

    07.00 – o. Jarosław Banasiuk          1. o. Waldemar Grubka      08.30 – o. Radomir Kryński              1. . o. Ryszard Gumkowski  2. Andrzej Derdziuk  10.00 – o. Andrzej Derdziuk             1. o. Jaroslaw Kubera        2. o. ...
    czytaj dalej
  • Uroczystość Zeslania Ducha Świętego – 15.05.2016 r.

    07.00 – o. Jarosław Kubera             1. o. Waldemar Grubka      08.30 – o. Andrzej Cebula               1. o. Andrzej Derdziuk        2. o. Ryszard Gumkowski 10.00 – o. Andrzej Derdziuk           1. o. Jaroslaw Kubera        2. o. Adam ...
    czytaj dalej
  • Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 08.05.2016

    07.00 – o. Jarosław Baniasiuk         1. o. Waldemar Grubka      08.30 – o. Szczepan Dzyr                 1. o. Andrzej Derdziuk        2. o.Jarosław Kubera 10.00 – o. Andrzej Derdsziuk          1. o. Jaroslaw Banasiuk      2. o. Ryszard ...
    czytaj dalej
  • VI Niedziela Wielkanocna -01.05.2016 r.

    07.00 – o. Jarosław Baniasiuk         1. o. Waldemar Grubka      08.30 – o. Adam Dobrodziej            1. o. Andrzej Derdziuk        2. o.Radomir Kryński  10.00 – o. Andrzej Derdsziuk          1. o. Andrzej Cebula           2. o. Ryszard Gumkowski ...
    czytaj dalej
  • V Niedziela Wielkanocna – 24.04.2016 r.

    07.00 – o. Tomasz Mantyk               1. o. Waldemar Grubka      08.30 – o. Ryszard Gumkowski       1. o. Andrzej Derdziuk        2. o.Jarosław Kubera 10.00 – o. Jarosław Kubera             1. o. Andrzej Cebula           2. ...
    czytaj dalej
  • IV Niedziela Wielkanocna -17.04.2016 r.

    07.00 – o. Szczepan Dzyr              1. o. Waldemar Grubka      08.30 – o. Ryszard Gumkowski       1. o. Andrzej Derdziuk        2. o.Tomasz Mantyk 10.00 – o. Andrzej Derdziuk            1. o. Andrzej Cebula           2. o. ...
    czytaj dalej
  • III Niedziela Wielkanocna – 10.04.2016 r.

    07.00 – o. Jarosław Kubera          1. o. Waldemar Grubka      08.30 – o. Radomir Kryński             1. o. Tomasz Mantyk          2. o.Andrzej Cebula 10.00 – o. Andrzej Derdziuk            1. o. Jarosław Kubera         2. o. ...
    czytaj dalej
  • Niedziela Miłoseirdzia Bożego – 03.04.2016

    07.00 – O. Jarosław Banasiuk          1. o. Waldemar Grubka      08.30 – o. Waldemar Grubka            1. o. Tomasz Mączewski    2. O. Stefan Majkowski 10.00 – o. Andrzej Derdziuk              1. o. Jarosław Banasiuk         2. o. ...
    czytaj dalej