Celebransi Mszy Św.

  • IV Niedziela W.Postu – 06.03.2016 r.

    07.00 – o. Jarosław Banasiuk          1. o. Waldemar Grubka      2. O. Stefan Majkowski 08.30 – o. Radomir Kryński             1. o. Andrzej Derdziuk         2. o.Tomasz Mantyk ...
    czytaj dalej
  • III Niedziela W. Postu – 28.02.2016

    07.00 – o. Jarosław Banasiuk          1. o.  Waldemar Grubka 08.30 – o. Szczepan Dzyr                 1. o. Stefan Majkowski   2. o.Radomir Kryński 10.00 – o. Tomasz Mantyk               1. o. Jarosław Banasiuk  2. ...
    czytaj dalej
  • II Niedziela W.Postu – 21.02.2016 r.

    I. W dzisiejszą Niedzielę: 1. Dzisiejsza niedziela jest dniem Modlitwy, Postu i Solidarności z Polskich Misjonarzami Ofiarami materialnymi możemy wesprzeć polskich ...
    czytaj dalej
  • I Niedziela W.Postu – 14.02.2016 r.

    07.00 – o. Jarosław Banasiuk          1. o. Waldemar Grubka 08.30 – o. Szczepan Dzyr                 1. o. Tomasz Mantyk            2. o.Radomir Kryński 10.00 – o. Andrzej Derdziuk            1. o. Jarosław Banasiuk        2. o. ...
    czytaj dalej
  • 5 Niedziela Zwykła – 07.02.2016

    07.00 – o. Jarosław Banasiuk          1. o. Waldemar Grubka 08.30 – o. Ryszard Gumkowski       1. o. Radomir Kryński          2. o.Stefan Majkowski 10.00 – o. Andrzej Derdziuk            1. o. Jarosław Banasiuk        2. o. ...
    czytaj dalej
  • 4 niedziela Zwykła – 31.01.2016 r.

    07.00 – o. Jarosław Kubera             1. o. Stefan Majkowski 08.30 – o. Ryszard Gumkowski      1. o. Tomasz Mantyk           2. o.Andrzej Cebula 10.00 – o. Andrzej Derdziuk            1. o. Radomir Kryński           2. o. ...
    czytaj dalej
  • 3 Niedziela Zwykła – 24.01.2016 r.

    Celebransi                                          Spowiednicy * 07.00 – o. Radomir Kryński             1. o. Waldemar Grubka 08.30 – o. Szczepan Dzyr                 1. o. Stefan Majkowski         2. o.Magnus Sola 10.00 – o. Andrzej Derdziuk            1. o. Radomir Kryński           2. ...
    czytaj dalej
  • 2 Niedziela Zwykła – 17.01.2016 r.

    07.00 – o. Jarosław Kubera            1. o. Waldemar Grubka 08.30 – o. Ryszard Gumkowski      1. o. Andrzej Derdziuk        2. o.Magnus Sola 10.00 – o. Andrzej Derdziuk            1. o. Jarosław Kubera         2. o. ...
    czytaj dalej
  • Święto Chrztu Pańskiego – 10.01.2016 r.

    07.00 – o. Stefan Majkowski           1. o. Waldemar Grubka 08.30 – o. Jarosław Banasiuk        1. o. Tomasz Mantyk            2. o.Jarosłąw Kubera 10.00 – o. Andrzej Derdziuk            1. o. Tomasz Mączewski     2. o. Andrzej ...
    czytaj dalej