I Niedziela Wielkiego Postu

Celebrans                                                                                         Dyżur spowiedzi*

 

7.00     O. Jarosław Kubera                                                    1.  O. Radomir Kryński

8.30     O. Radomir Kryński                                                   1.  O. Andrzej Derdziuk      2. O. Waldemar Grubka   

10.00   O. Andrzej Derdziuk                                                  1. O. Przemysław Kryspin 2. O Paweł Kaczorek             3. O. Solan Dąbrowski    

11.30    O. Andrzej Cebula                                                      1. O. Jarosław  Banasiuk   2. O. Marek Pasiut                 3. O. Tomasz Mantyk

11.30 (St. Kościół) O. Przemysław Kryspin                            1. O. Szczepan Dzyr      

13.00    O. Waldemar Grubka                                                1. O. Adam Dobrodziej    2. O. Radomir Kryński

14.10     O. Waldemar Grubka                                                1. O. Andrzej Cebula    

16.00    O. Adam Dobrodziej                                                 1. O. Paweł Kaczorek        2. O. Krzysztof Groszyk

17.00    O. Andrzej Derdziuk    – Gorzkie żale 

18.00  O. Tomasz Mantyk                                                      1. O. Jarosław Kubera       2. O. Przemysław Kryspin     3. O. Leopold Marek   

 

Homilia – List Metropolity Lubelskiego na Wielki Post. czytaj

 

 

*Dyżury spowiedzi mogą ulec zmianie

6 niedziela zwykła

Godzina Celebrans      Spowiadający 
7.00 O. Adam Dobrodziej 1. O. Paweł Kaczorek
8.30 O. Jarosław Kubera 1. O. Tomasz Mączewski 2. O. Andrzej Derdziuk
10.00 O. Andrzej Derdziuk 1. O. Waldemar Grubka 2. O. Radomir Kryński
11.30 O. Andrzej Cebula 1. O. Jarosław Kubera 2. O. Szczepan Dzyr
11.30
Stary Kościół
O. Tomasz Mączewski 1. O. Paweł Kaczorek
13.00 O. Waldemar Grubka 1. O. Andrzej Cebula 2. O. Przemysław Kryspin
16.00 O. Przemysław Kryspin 1. O. Tomasz Mantyk 2. O. Adam Dobrodziej
18.00 O. Tomasz Mantyk 1. O. Jarosław Banasiuk 2. O. Marek Pasiut
   
     
     
     
     
     
     
     
     
     

5 niedziela zwykła

Msza Celebransi Spowiedź
7:00 1. o. Tomasz Mantyk 1. o. Jarosław Banasiuk
8:30 1. o. Marek Pasiut 1. o. Radomir Kryński 2. o. Tomasz Mączewski
10:00 1. o. Andrzej Derdziuk 1. o. Adam Dobrodziej 2. o. Marek Pasiut
11:30 1. o. Andrzej Cebula 1. o. Przemysław Kryspin 2. o. Andrzej Derdziuk
11:30 Stary Kościół 1. o. Tomasz Mączewski 1. o. Paweł Kaczorek
13:00 1. o. Jarosław Kubera 1. o. Radomir Kryński 2.o.  Adam Dobrodziej
16:00 1. o. Szczepan Dzyr 1. o. Jarosław Banasiuk 2. o. Paweł Kaczorek
18:00 1. o. Przemysław Kryspin 1. o. Jarosław Kubera 2. o. Andrzej Cebula

4 niedziela Zwykła

Celebrans                                                                                                                        Dyżur spowiedzi*

 

7.00     O. Adam Dobrodziej                                                   1. O. Andrzej Derdziuk      

8.30     O.   Paweł Kaczorek                                                     1.  O. Jarosław Derdziuk                2. O. Tomasz Mantyk

10.00   O. Andrzej Derdziuk                                                    1. O. Szczepan Dzyr                        2. O Solan Dąbrowski          3.  O. Radomir Kryński  

11.30    O. Andrzej Cebula                                                       1. O. Przemysław Kryspin              2. O. Leopold Marek

11.30 (st. Kościół) O. Tomasz Mączewski                             1. O. Paweł Kaczorek

13.00    O. Przemysław Kryspin                                              1. O. Radomir Kryński                   2. O. Adam Dobrodziej

16.00    O. Jarosław Kubera                                                    1. O. Krzysztof  Groszyk                 2. O. Andrzej Cebula

18.00  O. Tomasz Mantyk                                                       1. O. Paweł Kaczorek                      2. O. Tomasz Mączewski    3. O. Jarosław Kubera

 

Homilia – celebrans.

*Dyżury spowiedzi mogą ulec zmianie

3 Niedziela Zwykła

Celebrans                                                                                         Dyżur spowiedzi*

 

7.00     O. Radomir Kryński                                                     1.  O. Przemysław Kryspin

8.30     O. Przemysław Kryspin                                              1.  O. Jarosław Banasiuk         2. O. Tomasz Mantyk

10.00   O. Andrzej Derdziuk                                                   1. O.  Solan Dąbrowski             2. O.  Jarosław Kubera

11.30    O. Andrzej Cebula                                                        1. O. Magnus Kula                    2. O. Radomir Kryński   

11.30 (St. Kościół) O. Tomasz Mączewski                            1. O. Paweł Kaczorek      

13.00    O. Waldemar Grubka                                                 1. O. Przemysław Kryspin     2. O. Adam Dobrodziej     

16.00    O. Szczepan Dzyr                                                         1. O. Krzysztof Groszyk        2. O. Andrzej Derdziuk   

18.00  O. Tomasz Mantyk                                                       1. O. Andrzej Cebula              2. O. Tomasz Mączewski    3. O. Leopold Marek   

 

Homilia – O. Waldemar Grubka – proboszcz

 

 

*Dyżury spowiedzi mogą ulec zmianie

2 Niedziela Zwykła

 

Celebrans                                                                                         Dyżur spowiedzi*

 

7.00     O. Jarosław Kubera                                                    1. O. Adam Dobrodziej      

8.30     O. Adam Dobrodziej                                                  1.  O. Jarosław Banasiuk     2. O. Tomasz Mantyk

10.00   O. Andrzej Derdziuk                                                  1. O. Solan Dąbrowski       2. O Waldemar Grubka

11.30    O. Andrzej Cebula                                                       1. O. Przemysław Kryspin  2. O. Radomir Kryński

11.30 (st. Kościół) O. Tomasz Mączewski                            1. O. Szczepan Dzyr  

13.00    O. Waldemar Grubka                                                 1. O. Jarosław Kubera         2. O. Andrzej Derdziuk

14.10   O.  Waldemar Grubka                                                  1. O. Paweł Kaczorek  

16.00    O. Jarosław Banasiuk                                                1. O. Andrzej Cebula          2. O. Tomasz Mączewski

18.00  O. Tomasz Mantyk                                                       1. O. Paweł Kaczorek        2. O. Krzysztof Groszyk    3. O. Leopold Marek  

 

Homilia – List Episkopatu Polski.

*Dyżury spowiedzi mogą ulec zmianie

Święto Chrztu Pańskiego

Celebrans                                                                                         Dyżur spowiedzi*

7.00     O. Radomir Kryński                                        1.  O. Jarosław Banasiuk

8.30     O. Jarosław Banasiuk                                    1.  O. Andrzej Derdziuk         2. O. Waldemar Grubka

10.00   O. Andrzej Derdziuk                                      1. O. Jarosław Kubera           2. O Radomir Kryński      

11.30    O. Andrzej Cebula                                          1. O. Przemysław Kryspin       2. O. Jarosław Banasiuk      

11.30  (stary Kościół) O. Tomasz Mączewski         1. Tomasz Mantyk

13.00    O. Andrzej Kiejza  (śluby wieczyste)         1. O. Paweł Kaczorek            2. O. Adam Dobrodziej      

16.00    O. Tomasz Mantyk                                        1. O. Andrzej Cebula             2. O. Przemysław Kryspin  

18.00  O. Przemysław Kryspin                                  1. O. Tomasz Mączewski      2. O. Krzysztof Groszyk  

 

Homilia – Celebrans

 

 

*Dyżury spowiedzi mogą ulec zmianie

Uroczystość Objawienia Pańskiego

Celebrans                                                                                         Dyżur spowiedzi*

7.00     O. Jarosław Kubera                                        1.  O. Waldemar Grubka

8.30     O. Waldemar Grubka                                    1.  O. Radomir Kryński           2. O. Andrzej Derdziuk   

10.00   O. Andrzej Derdziuk                                      1. O. Andrzej Cebula              2. O Paweł Kaczorek     

11.30    O. Andrzej Cebula                                          1. O. Tomasz Mączewski       2. O. Jarosław Kubera         

13.00    O. Andrzej Derdziuk                                      1. O. Jarosław Banasiuk        2. O. Tomasz Mantyk     

16.00    O. Przemysław Kryspin                                1. O. Krzysztof Groszyk         2. O. Paweł Kaczorek

18.00  O. Tomasz Mantyk                                          1. O. Przemysław Kryspin     2. O. Adam Dobrodziej

 

Homilia – Celebrans

 

 

*Dyżury spowiedzi mogą ulec zmianie

Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki

Celebrans                                                                                         Dyżur spowiedzi*

24.00  O. Przemysław Kryspin

7.00     O. Jarosław Banasiuk                                               1.  O. Waldemar Grubka  

8.30     O. Adam Dobrodziej                                                 1.  O. Andrzej Derdziuk      

10.00   O. Andrzej Derdziuk                                                 1. O. Andrzej Cebula           2.  O Jarosław Banasiuk      

11.30    O. Andrzej Cebula                                                     1. O. Tomasz Mantyk           2. O. Jarosław Kubera

13.00    O. Tomasz Mączewski                                              1. O. Adam Dobrodziej       2. O. Paweł Kaczorek  

16.00    O. Szczepan Dzyr                                                      1. O. Radomir Kryński        2. O. Tomasz Mantyk

18.00  O. Tomasz Mantyk                                                     1. O. Szczepan Dzyr             2. O. Przemysław Kryspin    

 

Homilia – Celebrans

 

 

*Dyżury spowiedzi mogą ulec zmianie

Uroczystość Świętej Rodziny.

Celebrans                                                                                         Dyżur spowiedzi*

 

7.00     O. Jarosław Banasiuk                                              1.  O. Jarosław Kubera

8.30     O. Jarosław Kubera                                                 1.  O. Andrzej Derdziuk        2. O. Waldemar Grubka

10.00   O. Andrzej Derdziuk                                               1. O. Jarosław Banasiuk       2. O Tomasz Mantyk     

11.30    O. Andrzej Cebula                                                    1. O. Radomir Kryński         2. O. Szczepan Dzyr

13.00    O. Tomasz Mantyk                                                  1. O. Przemysław Kryspin  2. O. Jarosław Kubera

16.00    O. Przemysław Kryspin                                          1. O. Andrzej Cebula          2. O. Adam Dobrodziej

18.00  O. Waldemar Grubka                                                1. O. Tomasz Mączewski   2. O. Krzysztof Groszyk    

 

Homilia – Celebrans

 

 

*Dyżury spowiedzi mogą ulec zmianie